Minęło pięć lat

  • 12.01.2020, 09:10
  • Beata Perzanowska
W grudniu 2019r.obchodziliśmy mały jubileusz objęcia władzy przez ugrupowanie ”Nasze Miasto”. Do tej pory rządy w Augustowie łączono z osobą wybranego burmistrza. Była era Cieślika, a następnie Kożuchowskiego. Nazewnictwo było słuszne, gdyż wymienione osoby były autentycznymi liderami swoich środowisk.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (15)

Wyboorca
Wyboorca 19.01.2020, 00:12
Zrobil nawt balwana nie potrafi ulepic
Nm
Nm 18.01.2020, 07:31
Brawo pani Izo. Proszę nie słuchać tych niemotalnych malkontentow.
YzkaYzkaPamiętasz
YzkaYzkaPamiętasz 17.01.2020, 10:16
To jest dopiero bezczelność.
Proszę bardzo mi wskazać, który burmistrz w pierwszym roku swojej kadencji zrobił tyle co obecny, tylko bez krzyku o tematach zastępczych, ze asfalt to nie jest coś dobrego bo to już jest nudne.
Proszę mi konkretnie wskazać - k.t.ó.r.y burmistrz zrobił tyle co ten w ciągu zaledwie jednego roku kadencji? Cieślik? Kożuchowski? Może zastępczyni piasecka?

z.e.r.o. g.o.d.n.o.ś.c.i. Pani Radna - zero, proszę zacząć to rozliczanie od siebie a dopiero później w ogóle otwierać temat burmistrzów i ich działań.
Lekkomyślność
Lekkomyślność 20.01.2020, 17:13
Naiwność , głupota ...czy tak działa propaganda?
Podaj drogi w km i czar pryśnie !
Ps. P.Karolczuk od 5 lat (roczna przerwa) jest u władzy! Jaki to rok ?
mieszkaniec
mieszkaniec 20.01.2020, 09:06
Proszę wskazać z za którego burmistrza tylu pracowników odeszło z pracy w urzędzie?
Aldona
Aldona 18.01.2020, 14:41
Pani Iza weszła do rady z poparciem wyborców, którzy na nią głosowali. Widocznie chcieli jej obecności. W jakiej zatem roli ją sobie wyobrażasz w radzie? Ma siedzieć cicho i przyklaskiwać? Tego chcieli jej wyborcy? Świętym prawem opozycji w każdym demokratycznym kraju jest patrzenie władzy na ręce i ocenianie. Gdy pani Iza była u władzy ówczesna opozycja robiła to samo. Naucz się demokracji.
Bary
Bary 18.01.2020, 19:35
Właśnie o to im chodzi. Zamknąć usta wszystkim, którzy osmielją się mieć inne zdanie. Nie proszę państwa, nam ust nie da się zamknąć.
Hdfhj
Hdfhj 17.01.2020, 17:24
Tej pani do pięt nie dorosłeś.
August
August 17.01.2020, 15:01
Nie gorączkuj się tak ,parametrem porównywalnym to ilość wybudowanych w km dróg i ich wartość waloryzowana ....oczywiście można wartościowo przyjąć wielkość wydatków inwestycyjnych do wielkości wydatków budżetowych np w całej kadencji i wtedy to będzie wiarygodna ocena ,tak jak przedstawia to obecny burmistrz to propaganda rodem z PRL-u
Nie ma się czym chwalić!
Nie ma się czym chwalić! 17.01.2020, 14:47
Nie zrobił więcej niż poprzedni burmistrz,mimo że był stałe blokowany.
Fred
Fred 12.01.2020, 18:00
Wyciągając ludzi z błota i asfaltując ulice NM zapewnia sobie kolejną kadencję. I o to chodzi! Jeszcze tylko jedna....
BAU.
BAU. 12.01.2020, 11:30
Co tak się upieracie z tymi parkingami na Młyńskiej-najlepiej 4 litery wozić-od czego są nogi?Dojść,a niepełnosprawnym ruchowo-podjazd pod same drzwi i winda,oraz parking.Mało miejsca przy nowym Ratuszu?Trzeba budować parking naziemny lub podziemny wielopiętrowy.Dlaczego nie wykonać w mieście świetnych dróg dla pieszych,rowerzystów-a auta wywalic do minimum z miasta?Stworzyć system jak w Niderlandach,Danii-gdzie rowerem-dojedzie sie wszędzie-z pierwszeństwem przejazdu.No tak,Pani Iza sugeruje by powrócić znowu do ery dinozaurów-bo to jedyna słuszna linia-ale to już było....jednocześnie chce czegoś nowego.W kwestii rządzenia,byle to nie było NM.Pomysł by mieć pracowników z Białorusi ( jak i Kresów Wschodnich RP ) nie jest nowy-jest to wstyd dla Polaków,i każdej władzy po 1989 r,że nie rozwiązała problemu repatriacji-tak by każdy kto ma korzenie polskie,jest lub czuje sie Polakiem-miał możliwość powrotu do Ojczyzny.Na razie jak widać,trzeba spuściznę po PRL-u wyasfaltować,następnie brać się za inne rzeczy.I jeśli to zajmie kolejne lata-nie będą to lata zmarnowane,przynajmniej tym co kilkadziesiąt lat czekali na ten asfalt...a jest ich sporo.
Gjyrd
Gjyrd 12.01.2020, 19:02
Ciekawe czy BAU chodzi pieszo do pracy........styl znany i wiadomo że pieszo nie chodzi! Ciekawe ile jeszcze lat upłynie że tzw "mlodziaki" będą swoją nieudolność tłumaczyć działaniem ludzi z PRL. Wiec może nauczcie się liczyć! Prawdziwi komuniści, działacze partyjni maja po 80 - 90 lat ! Jak nazywaz p. Izę dinozaurem to kim jest p. Mirek ?
Bghhh
Bghhh 14.01.2020, 07:58
Zarodek????
Śmiech na sali.... I jeszcze dalwj
Śmiech na sali.... I jeszcze dalwj 12.01.2020, 09:24
Brawo pani Izo. To, kim w tej kadencji jest Filip ujęła Pani bardzo trafnie, a owe "sukcesy" burmistrza i kolejne lata rządzenia ma pani rację - katastrofa.

Pozostałe