Tym żył Augustów w 2019 roku

  • 11.01.2020, 15:03 (aktualizacja 16.01.2020, 15:37)
  • Bartosz Lipiński
Rok 2019 w Augustowie to pierwsze dwanaście miesięcy funkcjonowania nowych władz, głośne inwestycje, ale przede wszystkim zaskakujące zmiany. Najwięcej emocji przyniósł lipiec i potężna burza polityczna, która wstrząsnęła radą miejską. Nie sposób przypomnieć każdą interesującą historię. Było ich naprawdę dużo, dlatego skupimy się najważniejszych.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (34)

.......
....... 12.01.2020, 12:48
Jak to jest, że jak na WW to można pisać, ublizac, śmiać się, ponizac, skazać. Na innych no cóż.... Brak kultury, hejterzy itd. Nikt nie mówi że WW jest bez skazy ale tak żyć nienawiścią do niego, tak napietnowac to jest obrzydliwe. Jesli jest winny to odpowie za to, skoro skrzywdzil ludzi kara go nie minie ale tak intensywnie żyć jego życiem to jest chore. I proszę mi tu nie pisać o jakiś koligacjach z tym panem, bo tak nie jest. Bronią wiadomych hejterow na tym forum jest przypisywanie sympatii do WW.
wybborca
wybborca 10.01.2020, 10:43
Pisze harlekina law story
QuQułka
QuQułka 11.01.2020, 01:12
Czyli do ty wszystkich jego manii doszła jeszcze grafomania? :(
?
? 10.01.2020, 08:13
Głosowałam na Walulika ufając mu i wierząc w jego obietnice o uczciwości pod każdym względem. Dlatego pytam- czy odwołał się od wyroku sądu czy jednak nie? Dlaczego nie reprezentuje mnie na sesjach rady miasta skoro oddałam na niego swój głos? Czy to uczciwe wobec wyborców? Tym żył Augustów i sprawa nadal nie jest wyjasniona.
stach
stach 10.01.2020, 20:28
Popatrz na fejsa. Na razie wypoczywa w USA i ma wszystko gdzieś.
harlequin desire
harlequin desire 12.01.2020, 00:12
Od czego on tak " wypoczywa" lub też przed czym ??
Aśka
Aśka 10.01.2020, 10:40
Najlepiej będzie jak sama go o to zapytasz!!!!
ASIJA
ASIJA 11.01.2020, 20:49
12 groszy ja tu przynoszę, więc nie płacz proszę..
Hgw
Hgw 11.01.2020, 00:08
Jakoś nie odbira telefonów ..
Wgh
Wgh 11.01.2020, 19:39
Też bym z tobą nie chciał rozmawiać
Żal patrzeć
Żal patrzeć 11.01.2020, 15:37
Szkoda!!!
?
? 10.01.2020, 11:22
Aśka nie mogę go zapytać bo go nie widuje- będę na kolejnej sesji rady miasta i zapytam . Czy będzie ?
???
??? 10.01.2020, 18:06
Pytaj kochana, pytaj!!!
emeryt
emeryt 10.01.2020, 10:34
Ja już w poprzedniej kadencji przekonałam się, że Walulik jest fałszywy.Głosowaliście to teraz macie.
!!!
!!! 10.01.2020, 09:59
Przestań wciskać farmazony że głosowałaś na WW ??? .. nikt ci nie uwierzy?
?
? 10.01.2020, 11:24
Mam to w nosie czy mi ktoś wierzy. Przegrał kilkoma głosami z konkurentem czyli ludzie mu zaufali. zostawił nas z wielkim znakiem zapytania
Agnieszka
Agnieszka 11.01.2020, 10:36
A ta jak zwykle swoje...
2 x !!!
2 x !!! 10.01.2020, 14:16
Nie ściemniaj ... sprawa była znana i celowo nagłaśniana jeszcze przed wyborami . Ktoś kto głosował na WW nie może być zawiedziony bo wie doskonale że szyli mu "buty" i wciąż szyją a cała sprawa jest śmierdząca i ten "smród" ty także rozpylasz. Ludzie zaufali raczej komuś innemu, który został ostatnio poniżony . Gdyby nie jego poparcie dla "Brutusów" to opcja byłaby całkiem inna . Ciesz się i nie szczuj, bo karma wraca...
Pf
Pf 10.01.2020, 19:13
Właśnie ta karma wróciła do Wojciecha !!! !!!! I nie strasz tu nikogo bo ten człowiek dostał dokładnie to co ludziom zrobił. Karma wrocila. 2×!!! wróci i do ciebie trolu i do jego pobratymców
sum
sum 10.01.2020, 18:13
Już w 2016 wydali na niego wyrok. Robiono wszystko aby go uwalić. Ci sportowcy najbardziej bo wyciągali tylko łapy. Kto zna temat to nie jest oszukany. Jedyny który powiedział "małemu" basta.
walikonnik
walikonnik 11.01.2020, 00:24
No właśnie małemu nie powiedział basta. Właśnie w jego przypadku " mały " dużego prowadził..haha
Żeby umiał nad małym panować to żadnej afery by nie było. Nie umiał a to zawsze kończy się źle wcześniej czy póżniej a podejrzewam, że to przygód dopiero początek :))
Wacek
Wacek 11.01.2020, 19:42
Zazdrościsz, co? bo sam głaskasz zwiędłego Przyjaciela ???
Marzana
Marzana 14.01.2020, 17:44
Mój mały przyjaciel zwiędł mimo głaskania i podlewania. Czy ktoś może wie jak uratować kaktusa?
...eine kleine nacht Musik
...eine kleine nacht Musik 11.01.2020, 22:31
A ty Wacku piłeś/aś spienione piwko w gospodzie przydrożnej "Pod rozbrykanym małym kucykiem"? Z tonu wypowiedzi jakby pochwalasz...
MC
MC 11.01.2020, 17:29
A ty to ten duuuuży o małym rozumu???
No cóż...
No cóż... 12.01.2020, 10:16
Nie dość, że rozumku nie za wiele, to i z kulturą osobistą na bakier!!!
KT
KT 11.01.2020, 20:38
A ty to przyboczna nr 1 , czy nr 2 ?? ????
ZHP
ZHP 12.01.2020, 10:19
Nie, zastępowa, a w niedalekiej przyszłości drużnowa., może....
?
? 11.01.2020, 15:42
Wróżka czy ta odrzucona!!!
Mi
Mi 11.01.2020, 20:41
A ty z jego kółka gospodyń wiejskich?
Zad
Zad 11.01.2020, 19:43
Ta od kopniaka???? ))))
??
?? 11.01.2020, 22:38
Ta od lizaka ??
?
? 12.01.2020, 08:44
O jojoj, ugryzł pszczółka misia!!!
MS
MS 11.01.2020, 23:45
"Od tańca i od różańca"

Pozostałe