Piec odmówił posłuszeństwa

  • 11.01.2020, 15:03 (aktualizacja 16.01.2020, 15:35)
  • Bartosz Lipiński
Piec odmówił posłuszeństwa Na zdjęciu: Sesja rady miejskiej z 30 grudnia.
Podczas Wigilii Bożego Narodzenia przestał działać piec. Właścicielem pieca jest miasto. Mieszkańcy bojąc się naruszenia ustaleń gwarancyjnych nie zorganizowali naprawy na własną rękę. Urząd przez kilka dni miał świąteczną przerwę, w dodatku kontakt z serwisantem wskazanym do pomocy był utrudniony. Rodzina przez około tydzień w chłodzie oczekiwała na usunięcie usterki.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 9 stycznia. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gerwazy
Gerwazy 11.01.2020, 11:07
Co tak łebki pospuszczali?????
J. B
J. B 10.01.2020, 20:13
Brawo pani radna, która czuwa nad tym biednym miastem. Park woła o pomstę do nieba już od lata. Burmistrz ogłasza sukcesy, a nie potrafi podołać najprostszym pracom jak zabezpieczenie róż przed warunkami atmosferycznymi. Wielkie słowa, wielkie czyny, a tak na prawdę nasza mała ojczyzna jakim jest Augustów jest zaniedbana aż wstyd. Dziękujemy pani, że nie przechodzi obok naszych spraw obojętnie.
śmiech na sali
śmiech na sali 10.01.2020, 09:07
nie macie wrażenia, że wszystkie komentarze pisze ta sama osoba?
Gaworzy, dokazuje sama coś stwierdza, później sobie odpisuje hahah
coś czuję, ze to osoba zwiazana z byłą władzą - chyba mocno boli, że tak przeżywasz? haha
Druga, drugi, drudzy
Druga, drugi, drudzy 10.01.2020, 20:17
Proszę pani, czy na prawdę pani mysli, że tylko jedna osoba ma zastrzeżenia co do sposobu wykonywania swoich obowiązków przez burmistrza i jego pracowników? Tak bardzo boli, że ludzie mają głos i go używają? Jesli to pisze jedna osoba to informuję iż jestem drugą osobą która pisze. Tak przeżywam, tak boli mnie ponieważ za chwilę ja lub ktoś z moich bliskich i znajomych będziemy siedzieć bez pieca.
Kolejny sukces
Kolejny sukces 10.01.2020, 07:57
Prosimy o komentarz panie Karolczuku i Chodkiewiczu.
Wysokie ciśnienie i druga broda
Wysokie ciśnienie i druga broda 09.01.2020, 22:01
Nowa jakość Proszę Państwa! Augustow to jego mieszkańcy! W zimę bez pieca!!!!
Flop i flap
Flop i flap 09.01.2020, 22:32
Niechby sami posiedzieli bez pieca to by innych zrozumieli
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.01.2020, 21:07
Flip i Flap za sterami... Wiem, jak to się skończy. PR z Białegostoku już pisze scenariusz.
Wstyd!!!
Wstyd!!! 09.01.2020, 15:22
To jest skandal proszę państwa. Słynne cytaty bo Augustów to jego mieszkańcy można schować do kieszeni. Jak szli do wyborów to ludziom w pas się kłaniali i po domach chodzili, a po wyborach.... Co tam, że rodzina siedziała bez pieca ważne, że oni w ciepłym. Wstyd i hańba!!!!
Anna
Anna 09.01.2020, 20:16
To jest porażka! Teraz tylko wspieranie wzajemnie własnych działalności i wciskanie swoich gdzie się da. Remontowane są ulice nie kluczowe Dla mieszkańców, a kluczowe ludziom NM. Wyżej głowy noszą niż ... ale jeszcze chwila a mieszkańcy podziękują. Autobusy i nowy rozkład - porażka, śmieci - klęska, 0 inicjatyw wszystko tylko sobie, remont wojska polskiego - kto to zatwierdził? Telefony na sesjach??? - wstyd! niestety kłania się brak kompetencji w każdej dziedzinie. Mam wrażenie robienia wszystkiego po omacku. Trzeba zatrudniać specjalistów a nie znajomych z brakiem kompetencji.

Pozostałe