Piec odmówił posłuszeństwa

  • 11.01.2020, 15:03 (aktualizacja 16.01.2020, 15:35)
  • Bartosz Lipiński
Podczas Wigilii Bożego Narodzenia przestał działać piec. Właścicielem pieca jest miasto. Mieszkańcy bojąc się naruszenia ustaleń gwarancyjnych nie zorganizowali naprawy na własną rękę. Urząd przez kilka dni miał świąteczną przerwę, w dodatku kontakt z serwisantem wskazanym do pomocy był utrudniony. Rodzina przez około tydzień w chłodzie oczekiwała na usunięcie usterki.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (10)

Gerwazy
Gerwazy 11.01.2020, 11:07
Co tak łebki pospuszczali?????
J. B
J. B 10.01.2020, 20:13
Brawo pani radna, która czuwa nad tym biednym miastem. Park woła o pomstę do nieba już od lata. Burmistrz ogłasza sukcesy, a nie potrafi podołać najprostszym pracom jak zabezpieczenie róż przed warunkami atmosferycznymi. Wielkie słowa, wielkie czyny, a tak na prawdę nasza mała ojczyzna jakim jest Augustów jest zaniedbana aż wstyd. Dziękujemy pani, że nie przechodzi obok naszych spraw obojętnie.
śmiech na sali
śmiech na sali 10.01.2020, 09:07
nie macie wrażenia, że wszystkie komentarze pisze ta sama osoba?
Gaworzy, dokazuje sama coś stwierdza, później sobie odpisuje hahah
coś czuję, ze to osoba zwiazana z byłą władzą - chyba mocno boli, że tak przeżywasz? haha
Druga, drugi, drudzy
Druga, drugi, drudzy 10.01.2020, 20:17
Proszę pani, czy na prawdę pani mysli, że tylko jedna osoba ma zastrzeżenia co do sposobu wykonywania swoich obowiązków przez burmistrza i jego pracowników? Tak bardzo boli, że ludzie mają głos i go używają? Jesli to pisze jedna osoba to informuję iż jestem drugą osobą która pisze. Tak przeżywam, tak boli mnie ponieważ za chwilę ja lub ktoś z moich bliskich i znajomych będziemy siedzieć bez pieca.
Kolejny sukces
Kolejny sukces 10.01.2020, 07:57
Prosimy o komentarz panie Karolczuku i Chodkiewiczu.
Wysokie ciśnienie i druga broda
Wysokie ciśnienie i druga broda 09.01.2020, 22:01
Nowa jakość Proszę Państwa! Augustow to jego mieszkańcy! W zimę bez pieca!!!!
Flop i flap
Flop i flap 09.01.2020, 22:32
Niechby sami posiedzieli bez pieca to by innych zrozumieli
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.01.2020, 21:07
Flip i Flap za sterami... Wiem, jak to się skończy. PR z Białegostoku już pisze scenariusz.
Wstyd!!!
Wstyd!!! 09.01.2020, 15:22
To jest skandal proszę państwa. Słynne cytaty bo Augustów to jego mieszkańcy można schować do kieszeni. Jak szli do wyborów to ludziom w pas się kłaniali i po domach chodzili, a po wyborach.... Co tam, że rodzina siedziała bez pieca ważne, że oni w ciepłym. Wstyd i hańba!!!!
Anna
Anna 09.01.2020, 20:16
To jest porażka! Teraz tylko wspieranie wzajemnie własnych działalności i wciskanie swoich gdzie się da. Remontowane są ulice nie kluczowe Dla mieszkańców, a kluczowe ludziom NM. Wyżej głowy noszą niż ... ale jeszcze chwila a mieszkańcy podziękują. Autobusy i nowy rozkład - porażka, śmieci - klęska, 0 inicjatyw wszystko tylko sobie, remont wojska polskiego - kto to zatwierdził? Telefony na sesjach??? - wstyd! niestety kłania się brak kompetencji w każdej dziedzinie. Mam wrażenie robienia wszystkiego po omacku. Trzeba zatrudniać specjalistów a nie znajomych z brakiem kompetencji.

Pozostałe