Rodzinne kolędowanie Pospieszalskich w bazylice  

  • 12.01.2020, 08:58
  • Jolanta Wojczulis
Rodzinne kolędowanie Pospieszalskich w bazylice Fot. Marcin Ziemiński
-To było naprawdę niezwykłe przeżycie zarówno duchowe jak i muzyczne - mówili o koncercie świąteczno-noworocznym augustowianie, podczas którego można było wysłuchać kolęd w wykonaniu rodziny Pospieszalskich. Wydarzenie miało miejsce w środę 1 stycznia w Bazylice Mniejszej Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie.

Jolanta Wojczulis 

Koncert rodziny Pospieszalskich, muzyków niezwykle znanych, cenionych i lubianych, przyciągnął do bazyliki publiczność, która szczelnie wypełniła największy augustowski kościół. Nic w tym dziwnego koncert kolęd w wykonaniu Pospieszalskich stał się okazją do doświadczenia świątecznej atmosfery. Muzycy nie tylko znakomicie zagrali, ale także zaśpiewali, a nawet zatańczyli. Słuchacze byli zachwyceni i chętnie przyłączali się do wspólnego śpiewu.

-Dawno już nie byłam na takim wspaniałym koncercie. Takie wydarzenie naprawdę bardzo łączy. Dzisiaj czułam, że wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną –dodała jedna z uczestniczek koncertu.

Z koncertu zadowoleni byli nie tylko jego uczestnicy, ale także organizatorzy tego przedsięwzięcia.

- Cieszy nas, że tak dużo osób przyszło na koncert i tak solidarnie jednoczyło się w śpiewaniu- dodał Adam Haponik z Augustowskiego Stowarzyszenia Katolickiego.-To było naprawdę wyjątkowe przeżycie.

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe