Tym żył Augustów w 2019 roku

  • 11.01.2020, 15:03 (aktualizacja 16.01.2020, 15:35)
  • Krzysztof Przekop
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1075 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest wcześniej.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (7)

wolny strzelec
wolny strzelec 10.01.2020, 15:29
A pan Cieślik były byrmistrz i poseł dalej widze jak sługa po starostwie sie tuła. Taki znajacy sie na wszystkim (dyrektor spólki) nie moze załozyc własnej firmy tylko jak zwykly urzedaś pracuje? Nie wstyd to byłemu posłowi i burmistrzowi gęsi pasać???
Rzepka
Rzepka 11.01.2020, 00:40
Wstyd to kraść, pracować nigdy
34f3f
34f3f 08.01.2020, 17:10
Dziś 15:30 - 16:00 i może trochę dłużej część Brzostowkiego, cała 29 Listopada, Portowa, Kasztanowa i cała Konopka (konopnickiej, sosnowa, szpitalna, letniskowa) lampy uliczne wyłaczone. Deszcz pada, największy ruch, bo powroty z pracy, ludzie na szaro i czarno poubierani. O wypadek nie trudno. Mało co nie trzepnąłem dziadka na przejściu do biedronki przy Przemysłowej. Tak zawsze jest? Czy może ja czepiam się nie wiadomo czego? Ludzie ubierajcie się jasniej!
123erty
123erty 08.01.2020, 13:21
Tak w woli uściśnienia. To p. Cieślik chciał obwodnicy przez Rospudę, a nie obok. Zmienił zdanie gdy został tylko POsłem. Więc proszę nie manipulować i mam nadzieję, że puścicie ten komentarz i nie będzie cenzurowali wielu opinii ludzi.
August
August 09.01.2020, 09:41
Myślę że dla Pana Cieślika i dla mieszkańców Augustowa przebieg obwodnicy był obojętny chciał i mieszkańcy też żeby była realizowana jak najszybciej ten przez Rospudę był przygotowany więc go popierano ,żeby nie błędy ówczesnego rządu PiS pewnie byłby realizowany,ale jak się nie udało w poprzednim wariancie to szybko przygotowano nowy wariant i Cieślik jako poseł znacznie się przyczynił do realizacji i od kilku lat mamy spokój z TiRamito były to konkretne działania.
Ambroży Kleks
Ambroży Kleks 07.01.2020, 21:38
Wydarzenie roku w Augustowie: koncert Zygmunta Martyniuka.
Grzybiarz leśny
Grzybiarz leśny 07.01.2020, 22:07
To może teraz przyjedzie Marcin M. z zespołu Girls?

Pozostałe