Sesja Rady Miejskiej z 30 grudnia (relacja audio) cz. 3

  • 29.01.2020, 14:57 (aktualizacja 29.01.2020, 15:52)
  • Bartosz Lipiński
Prezentujemy relację audio z obrad sesji Rady Miejskiej w Augustowie, które odbyły się w ostatni poniedziałek, 30 grudnia.

Witamy na naszym portalu.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Subskrypcja wyłącza reklamy.

 

 

Komentarze (11)

Artur
Artur 08.01.2020, 19:33
Dopóki w Augustowie rządzić będą układy i układziki to nie ma szans na dobro mieszkańców. Wystarczy spojrzeć kto tam jest i jakie ma priorytety. Nic dla mieszkańców przykro mi bardzo. Ulice remontowane priorytetowo dla układów. Niestety sam głosowałem błędnie myśląc że coś się zmieni. Nie trafione decyzje i inwestycje podejmowane bez konsultacji ze specjalistami. Nabory do pracy po ziomalstwie, 0 patrzenia na kompetencje, brak inicjatywy, wiedzy i umiejętności a przede wszystkim woli walki o środki- takie mamy efekty. Osoby które się nie znają podejmują kluczowe dla nas decyzje. Czas płynie... mieszkańcy widza błędy. Necko - porażka!!! Rada nadzorcza chyba relikwia przeszłości. Rozkład jazdy autobusów kolejna porażka. Dlaczego nikt nie sprawdził które godziny odjazdów są kluczowe i jakie jest obłożenie. Nikomu nic się nie chce i to jest problem.
Zygmunt August
Zygmunt August 09.01.2020, 08:47
Masz rację. Dziś mijałem autobus komunikacji miejskiej który jechał ul. Nowomiejską o godzinie 7:45. To o której będzie przy Raginisa czy Brzostowskiego ? Towarzystwo jest zabetonowane do samego końca ! Wystarczy tylko zobaczyć godziny rozpoczęcia i zakończenia lekcji w szkołach a potem ruszyć swoje cztery litery i z każdej szkoły spacerkiem się przejść na najbliższy przystanek do dając parę minut na przebranie się ucznia w szkole. Niby proste ale co dla niektórych bardzo skomplikowane. No tak ale lepiej krzyczeć ,, obiecane wykonane " Szanowni Państwo to jest kpina i porażka.
Zygmunt August
Zygmunt August 21.01.2020, 05:58
- To jest naturalne, że kiedy wprowadza się nowy rozkład, to daje się czas na przetestowanie go i na to, jak użytkownicy zareagują. A później się go poprawia i dostosowuje. Spółka "Necko" jest na to gotowa. Pan burmistrz spotkał się już z jej prezesem. Do końca stycznia zbiera uwagi mieszkańców na temat funkcjonującego rozkładu. A potem ma przystąpić do analizy tych danych i odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców.
Tak wypowiedział się Pan Filip. Co wy na to ?
Jakie uwagi ? co jest naturalne ? Trzeba się przyznać do winy że rozkład autobusów jest gniotem !!! Ktoś kto go tworzył był zupełnie oderwany o rzeczywistości . Tłumaczenie że coś jest na przetestowanie ! Tragedia i wstyd opanuj się człowieku .
Kjhhgff
Kjhhgff 21.01.2020, 08:24
A ja na to : brzydki człowiek
W ząbek czesany
W ząbek czesany 08.01.2020, 17:22
Czy ktoś wybiera się na kolejną sesje?
tragedia z autobusami
tragedia z autobusami 07.01.2020, 09:31
Co zrobiliście z komunikacją miejską włodarze? ludzie wkurzeni, tragedia, jest dużo gorzej niż było wcześnie. Mniej autobusów i gorsze godziny kursowania. Chcecie na tym też zaoszczędzić?
Co to ma być???
Co to ma być??? 08.01.2020, 07:38
Prawda!!! Kiedy wreszcie młodzież z augustowskich szkół będzie mogła korzystać z komunikacji miejskiej. Autubusy odjeżdżają 5 min przed zakończeniem zajęć. Nic się nie zmnieniło. Tragedia!!!
horror
horror 08.01.2020, 09:09
zmieniło się na gorsze.......kto to przygotował? podać autora tych zmian......tragedia....chcą zlikwidować chyba prawie komunikację zamiast ją rozwijać
Marek
Marek 06.01.2020, 17:13
Pan Ostapowicz mówi tam o 21 wieku na temat lokalizacji bloku, po pierwsze zapyta pan osoby które czekają na mieszkanie w kodremie, a skoro mamy 21 wiek to chyba wstyd że dzieci w trójce uczą sie w takich warunkach, a wy dalej budujecie ulice bez chodników, brak dworca PKS,PKP, budujecie ulice które mają 10-20 lat gdzie w większości ludzie mają samochody (bo mamy 21 wiek) zastanówcie się ludzie na co sa przeznaczane wasze pieniądze, a redakcje proszę, jeżeli to możliwe o udostępnienie dla mieszkańców takiej tabelki z inwestycjami na 2020 i kwoty oraz zadłużenie, może w końcu ktoś otworzy oczy. Jak się czują radni z NM którzy siedzą i przytakują nie mają własnego zdania ? a może się boją ?, to się nadaje do tv.
Lalka
Lalka 04.01.2020, 19:12
"kiedyś pacynka udawała człowieka, teraz człowiek udaje pacynke (...)". Rutger Hauer
Sławny