Rok burmistrza Karolczuka 

  • 29.12.2019, 15:03 (aktualizacja 29.12.2019, 15:04)
  • Krzysztof Przekop
Rok burmistrza Karolczuka
W piątek (27 grudnia) oddajemy w Wasze ręce 1074 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest wcześniej.

Krzysztof Przekop

Oddajemy w Państwa ręce ostatnie w tym roku wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Jesteśmy kronikarzami Augustowa, dzięki naszym codziennym zapiskom od 20 lat powstaje swoisty dziennik naszej małej ojczyzny. Od zarania w naszym tygodniku, a także na naszym portalu dziennikpowiatowy.pl, publikujemy wyłącznie teksty autorskie. W nadchodzącym roku zamierzamy wprowadzić ekskluzywny dostęp do treści na naszym portalu. Pracujemy nad tym, by nasi Czytelnicy mogli czytać „Przegląd Powiatowy” w internecie. O szczegółach będziemy informowali niebawem.

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tttt
tttt 31.12.2019, 13:26
A ja mam pytanie ,, komu się szykuje ten blok na Ogrodowej , po przedszkolu,,
kto ma chrapkę kupić go ? czy to nie jakiś przekręt, tego grubego Pana radnego co mało mu guziki nie wyrwie na brzuchu .siedzi i ironicznie się uśmiecha .
Panie Burmistrzu , powiem tak , szkoda mi Pana , jest Pan na gumce tej kliki i oni pociągają za tą gumkę. W układy jakie Pan wszedł , trzeba będzie zapłacić, abyś Pan nie skończył jak jego poprzednik.
Byznesmen
Byznesmen Wczoraj, 21:03
Swoim.
Krechowiak
Krechowiak 07.01.2020, 20:22
Pewnie ludziom z komunalnych chałup hahahaha
Sprawiedliwość
Sprawiedliwość 31.12.2019, 16:46
A mi nie szkoda ! Pozwalniał ludzi ! Karma wróci !
Bozena
Bozena 31.12.2019, 14:48
Pożyjemy zobaczymy. Jeszcze przez nich zaplaxze
Ryt
Ryt 31.12.2019, 11:11
Burmistrz się chwali sukcesami jak to pięknie Augustów się rozwija i jak wspaniale miasto jest zarządzane a na ostatnią sesję przyszły panie z drobną sprawą naprawy pieca wymienionego w ramach programu realizowanego przez miasto ,i pan burmistrz i urzędnicy każą im czekać z naprawą cierpliwie.....już chyba tydzień ,dobrze że zima słaba to jest skandal żeby miasto nie tak traktowało mieszkańców....
Tata
Tata 31.12.2019, 14:49
Każdy ojciec dba o swoje dzieci, a dobry gospodarz dba o swoich mieszkańców. Kom więc jesteś?
Szcześliwego ...2020
Szcześliwego ...2020 30.12.2019, 15:16
Sylwester i Nowy Rok za pasem ... turyści zjeżdżają gremialnie do kurortu a bulwarowe chodniki nad Nettą i nad Neckiem śliskie jak lodowiska , w mieście nie jest lepiej . Włodarze .... czyny , nie słowa i prezentacje się liczą
Markus
Markus 28.12.2019, 17:14
Albo naiwny ..albo szczwany lis. Jeżeli to pierwsze, to "zjedzą " go tak jak poprzednika a jeżeli to drugie ..to miejcie się na baczności ...
Old men
Old men 28.12.2019, 21:08
Stary niedźwiedź mocno śpi, stary nuedzwuedźźź..... 😁
Gudmorning
Gudmorning 28.12.2019, 15:12
A nasz radny bezradny wraca z Ameryki czy zostaje tam?
Wydmuszka
Wydmuszka 27.12.2019, 21:37
Rok wpadek, gaf, nieudanych konferencji.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.12.2019, 21:58
Rok burmistrza jest straconym.Nic kreatywnosci w miescie.Nic by miasto sie rozwijalo.A nie bylo caly czas w tyle wizerunkowo jak i gospodarczo.Suwalki jak sie rozwijaja .Coraz to nowe sklepy powstaja a tu?Nawet wielko powierzchniowego sklepu nie ma.Jak budowano market Marion myslano ze bedzie to hala ze sklepami a tu?Chyba czlowiek z musu tam idzie no chyba do najwiekszego sklepu jakim jest w Augustowie -Kaufland.Ubogi Augustow a czemu? Gdyz rzadzacy malo malo pomyslow i sa malo kratywni .Tylko zdzierac z mieszkancow na rozne sposoby potrafia .A szukac sposobow by gdzies indziej srodki znalezsc to juz nie.
Chodnik
Chodnik 28.12.2019, 20:45
niech wróci Kozuchowski z Piasecką!!!! dróg może nie będzie ale na pewno wszędzie będą chodniki!!!!
Wielodzietny
Wielodzietny 29.12.2019, 09:16
Co ci oni przeszkadzają? Co Ci zrobili? Masz swego to go noś na plecach i hołub
Tomek
Tomek 26.12.2019, 21:46
Nic kreatywnosci w Augustowie.Tylko bida wszedzie i oszczednosci.To ma byc rozwoj tego miasta?Nic nie widac by sie rozwijalo.Chyba tylko ubywalo.Ani nowych wiekszych sklepow tylko kaufland,biedronka i lidl.To sa sklepy?Zamiast jakis wiekszopowiezchniowy market wybudowac to wybudowano jakis Marion gdzie budynek sie trzyma dzieki biedronce i mediaexspert.Coz chyba w Augustowie nic ciekawego nie powstanie oprocz sklepow z narzedziami lub jakies budowlane.I co tu ma sie rozwijac jak rzadzacy tylko sie klóca o stolki a nie patrza by miasto sie rozwijalo.
Wargi berti
Wargi berti 26.12.2019, 19:38
Rok spraw sądowych, o tym nie wspomniał?
pamiętliwy
pamiętliwy 07.01.2020, 12:05
sprawy sądowe w augustowskim magistracie to norma od 5 lat, w tym z własnymi pracownikami, oraz z byłym burmistrzem w roli głównej
Wyborca niedoszly
Wyborca niedoszly 26.12.2019, 11:36
Burmistrz jest falszywy oszukal wyborcow ktorzy glosowali na niego z polecenia pana Kleczkowskiego
Feliks
Feliks 26.12.2019, 14:55
Rzeczywiście, zagrywka poniżej pasa....dzięki Kleczkowskiemu i wyborcom którzy zostali namówieni do głosowania na niego został burmistrzem .Zwyczajnie wykorzystali i wyrzucili, jak coś niepotrzebnego ale długo na czymś takim się nie pojedzie ...
Cierpliwości proszę pana
Cierpliwości proszę pana 27.12.2019, 21:38
Będzie tak: jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Eukanuba
Eukanuba 27.12.2019, 09:55
i całe szczęście.. bo zostałby Walulik... z jednym radnym, czyli bez jakiegokolwiek poparcia... i nie byłoby niczego (jak mawiał Kononowicz)... ani dróg (z chodnikami czy bez), ani jakichkolwiek dotacji z Urzędu Marszałkowskiego czy FDS-u. Czyli uważasz że dla miasta byłoby lepiej????? A dlaczego stało się jak stało, ano dlatego że pan Kleczkowski już chyba się skończył. i wszyscy mają go dość...
Pytam
Pytam 27.12.2019, 13:04
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że ten Pan skończył tak samo jak poprzedni burmistrz.
Wykorzystano go do maksimum. Był dobry dopóki miał takie samo zdanie, a jak odważył się sprzeciwić.....
monica lewinsky
monica lewinsky 29.12.2019, 23:22
tylko twoje to wrażenie bo na oczy padły cienie
raczej nie jak poprzedniak, oj nie
ani romansów z pracowniczkami nie ma
ani procesów o molestowanie nie ma
ani rozwodu w trakcie... taki to zakalec wyszedł
swoją drogą taki był górnolotny, taki kościołowy, a taki amerykancki wyszedł z niego Bill
Dghj
Dghj 27.12.2019, 16:58
Wszyscy którzy nie są za jaśnie panującym NM, którzy ośmielą się mieć własne odmienne zdanie są zniszczeni dosłownie opluci.
Przypominam podsumowanie pietwszego roku Wojciecha W , otrabione wszem i wobec pasmo sukcesów ...a teraz ci sami z NM mówią że nic nie zrobił ci sami co z nim sprawowali władzę i ci sami co obecnie ją piastują tylko z tzw Mirkiem !
Czy jeszcze ktoś w tą propagandę sukcesu wierzy?
USA
USA 27.12.2019, 19:49
spójrz prawdzie w oczy i zobacz co Walulik robił. w kategoriach "poza " ... niech wraca do USA i tam pokaże jaki jest gieroj.. i osiągnie sukces... bo USA t o państwo wybitnych .....
Dzwon.
Dzwon. 30.12.2019, 01:14
Przed tobą sława wieczna zabawa wszystko jak z nut pieniędzy w brud
Wspaniałe płyty piękne kobity zdrowie jak dzwon wygodny tron :):):) porcelanowy :):) a może I stalowy jeśli wikt I opierunek będzie rządowy..
Dzban roku
Dzban roku 07.01.2020, 12:12
chyba: P
Przed tobą sprawa, dłuższa "zabawa", procesów brud,
Zdarte twe płyty, rozwiązłe kobity, zdrowie jak dzwon, ? fałszywy to ton..
Gąsior miesiąca
Gąsior miesiąca 07.01.2020, 20:20
Zdrowie zrujnowanye, włosy poprzeżedzane, grymas na masce, rządy na łasce. Lata uciekają, ludzie się odwracają, decyzji brak, kolesiom to w smak. I tylko ty jeden nieświadomy ale za to niby tak bardzo zarobiony
Diferent
Diferent 27.12.2019, 19:13
o przepraszam.. Burmistrz często wspomina o tym że coś tam zrobił poprzednik... ale poprzednik nigdy o tym nie wspomniał ,że zrobił coś dzięki radnym z NM ... i tutaj jest ta różnica.... ale ma teraz inne problemy...
a król błazna jest wart..
a król błazna jest wart.. 29.12.2019, 23:32
Nie tylko tutaj ta różnica jest. Choć prawda, że poprzednik sobie wszystko przypisywał jakby on od zawsze był burmistrzem ;) Strasznie też zachłanny był na oklaski, fleszów blaski, serwowane przez kobiety komplementy ... a jak doszły suplementy...to kręgosłup ma pogięty a zza wody widać jeno pięty.....
Augustów+
Augustów+ 27.12.2019, 15:04
skończył??? dopiero rok sukcesów za nim.. a poprzedni niech zajmie się swoimi sprawni prywatnymi , obyczajowymi i niech wraca do New York...
Gościnny Zóraw
Gościnny Zóraw 29.12.2019, 22:53
USA i Polska mają podpisaną umowę o ekstradycji ??? hahaha może do New Zeland?
Kłania się
Kłania się 27.12.2019, 15:52
Czytanie ze zrozumieniem.
Augustóe
Augustóe 27.12.2019, 19:54
odnieś się do konkretnego posta bo inaczej twoja odpowiedź jest bez azrozumienia
Sofy!!!
Sofy!!! 28.12.2019, 09:40
Bardziej konkretnie się nie da.
Lansik
Lansik 25.12.2019, 16:48
Otwieram lodówkę i .........tam też słoik owinięty siwym panem ....... przesyt aż mdli......
leśnik
leśnik 27.12.2019, 21:06
sieńkiem?
Lansik
Lansik 27.12.2019, 23:27
Otwieram DP, Informator augustowski (który jest wrzucany wbrew mojej woli do mojej prywatnej skrzynki) a tam zewsząd wyglada siwy pan i nie jest to p. Sieńko!
Pan niania
Pan niania 27.12.2019, 22:35
Niestety.... Tym starszym wśród dzieci 😁
Grandfaderrr
Grandfaderrr 28.12.2019, 08:53
Kreuje się na mlodziaka a wygląd i mówi za siebie
Tata
Tata 28.12.2019, 12:01
Swoje lata Pan burmistrz ma, i że względu na podeszly wiek należy mu miejsca ustąpić w autobusie, pomoc na przejściu dla pieszych jak będzie taka potrzeba, i te inne sprawy związane ze sprawami wieku już podeszlego czy jak kto woli średniego
Ewa
Ewa 04.01.2020, 16:30
A co wy z tym wiekiem? Jakieś kompleksy ktoś ma?
Dziecko
Dziecko 11.01.2020, 16:26
Nadgryziony zębem czasu
Ciekawska
Ciekawska 31.12.2019, 13:15
Te inne sprawy to co ? Chodzi ci o pampersa ?
Mama
Mama 31.12.2019, 14:52
Różnie to w podeszłym wieku bywa. Dobrze mieć kogoś kto i pampersa zmieni
nie strzelam w sylwestra
nie strzelam w sylwestra 24.12.2019, 09:53
A może burmistrz i Rada Miasta pójdą za dobrym przykładem rajców Zakopanego...... https://wiadomosci.wp.pl/zakop…
WesołychŚwiąt!
WesołychŚwiąt! 24.12.2019, 09:28
uwaga, uwaga festiwal hejtu zaraz się zacznie...
Mirek nie patrz na zawistnych ludzi gadanie! Rób swoje jak robisz i mieszkańcy będą zadowoleni, tak jak są teraz ! :D
Zwykły mieszkaniec
Zwykły mieszkaniec 26.12.2019, 23:36
Mirek taki młody jest, że nie wypada nazywać go Mirosławem ha ha ha
Mieszkańcy z Naszego Miasta będą zadowoleni jak będziesz robił co ci każą!
mieszkaniec
mieszkaniec 23.12.2019, 18:22
Rok burmistrza dwie lewe ręce...
kiwaniec