Kilometry szczęścia  

  • 03.01.2020, 07:04
  • Jolanta Wojczulis
Kilometry szczęścia
19 900 złotych- taką kwotę udało się „wybiegać” uczestnikom siódmej już edycji Biegu Charytatywnego zorganizowanego w ramach 9 edycji Półmaratonu Augustowskiego (6 października). We wtorek 10 grudnia pieniądze te trafiły do stowarzyszeń potrzebujących wsparcia.

Jolanta Wojczulis

Przypomnijmy, że tegoroczny Bieg Charytatywny, polegał na tym, że za każdy przebiegnięty kilometr firma, która już kilka lat temu zgłosiła chęć pomocy, płaciła 10 złotych. Jak się okazało chętnych do „biegowej” pomocy nie zabrakło, ponieważ w tym roku do biegu zgłosiła się rekordowa liczba 199 osób.

-To napawa optymizmem, bo widać, że z roku na rok przybywa ludzi, którzy wspierają naszą inicjatywępowiedział Andrzej Zarzecki, jeden z organizatorów Półmaratonu Augustowskiego, podczas uroczystego spotkania, które odbyło się w Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie.

Andrzej Zarzecki dodał jeszcze, że całemu przedsięwzięciu przyświecały dwa cele: chęć zaszczepienia w augustowianach aktywnego spędzania czasu oraz tym samym możliwość pomocy osobom potrzebującym.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe