UKS MOS Augustów jako jeden z najlepszych klubów w Polsce

  • 29.01.2020, 07:01
  • Jolanta Wojczulis
UKS MOS Augustów jako jeden z najlepszych klubów w Polsce
14 grudnia 2019r.w Warszawie odbyło się uroczyste Posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Podczas tego ważnego wydarzenia na ręce Komandora UKS - Wiesława Jeruć wręczono aż cztery nagrody za najlepszy klub w Polsce.

UKS MOS Augustów – sekcję narciarstwa wodnego nagrodzono jako jedyny klub z Augustowa w każdej kategorii wiekowej. UKS MOS został uznany i nagrodzony za najlepszy klub w Polsce w kategorii U21, ponadto otrzymał II miejsce w kategorii U17, III miejsce w kategorii U15 oraz III miejsce w kategorii OPEN. Wyróżnienie naszych sportowców za drużynowe osiągnięcia było pięknym zwieńczeniem minionego sezonu. Ekipa UKS MOS Augustów po raz kolejny pokazała, że potrafi osiągać wysokie miejsca na arenie ogólnopolskiej i należy do ścisłej czołówki polskich klubów narciarstwa wodnego. Szczególne brawa należą się naszej nagrodzonej młodzieży - Zuzannie Polkowskiej, Konradowi Oborskiemu, Mariuszowi Kwapień, Erwinowi Zawadzkiemu, Olafowi Kwapień, Dominikowi Kisiel, Jakubowi Sibickiemu, Kacprowi Klukowskiemu, Kacprowi Ułanowicz, Maciejowi Piekarskiemu, Krzysztofowi Gąsiewskiemu oraz Miłoszowi Jasionowskiemu. Trzymamy kciuki za nadchodzący sezon 2020. Tak wysokie wyniki są efektem ciężkiej pracy naszych zawodników, ale także zaangażowania trenera i władz samorządowych. Dzięki współpracy z Dyrektorem Zespołu Placówek Młodzieżowych – Jarosławem Kwiecień oraz Starostą Augustowskim – Jarosławem Szlaszyńskim młodzież ma możliwość treningu na najwyższej jakości sprzęcie. Mamy nadzieję, że ta współpraca w kolejnych latach będzie równie owocna.

Pragniemy zaznaczyć, że nasz trener – Rafał Jeruć został w tym roku nominowany w 65. Plebiscycie Sportowym Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego na Najlepszego Trenera Roku 2019. Do 30 grudnia 2019r do godz. 19.00 można oddawać na niego głosy za pomocą SMS o treści BTR.144 na numer 72355 (koszt 2,46zł z VAT) lub przez stronę internetową https://poranny.pl/p/kandydat/rafal-jeruc%2C1114767/ i w ten sposób docenić jego pracę z augustowską młodzieżą. Z góry dziękujemy za oddane głosy.

UKS MOS Augustów

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe