Korytarz udaje halę sportową

  • 29.12.2019, 15:00 (aktualizacja 29.12.2019, 15:07)
  • Bartosz Lipiński
Zaledwie kilka lat temu dokonano gruntownego remontu siedziby Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie przy ulicy Rajgrodzkiej. Po wykonanych pracach budynek zyskał nowy blask i należy do najpiękniejszych obiektów oświatowych w mieście. Ala nawet po takiej metamorfozie popularnej dwójki został niedosyt. Miejscy radni ubolewają, że szkoła nie posiada sali gimnastycznej z prawdziwego zdarzenia a uczniowie ćwiczą na korytarzach.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (10)

Marność
Marność 17.12.2019, 17:51
To zaniedbania kolejnych burmistrzów i starostów... i jak wieść gminna niesie będą te zaniedbania świadomie kontynuowane. W trójce baza sportowa będzie jeszcze szybciej niszczała, bo nie ma pieniędzy. W dwójce dzieci będą męczyć się na korytarzach, bo nie ma pieniędzy. W szkołach średnich nadal będzie panował PRL, bo się nie opłaca, bo za ileś tam lat będzie mniej dzieci. Więc kładziemy na te dzieci ... mamy je gdzieś skoro będzie ich tak mało. Niech jadą uczyć się do Suwałk, tam znajdą halę w każdej szkole.

BRAWO PANI SIGILEWSKA, PROSZĘ DRĄŻYĆ TEMAT I NIE USTĘPOWAĆ!!!
ava
ava 17.12.2019, 18:57
Jak radna w ACE uczy i zadowolona z marnej sali
skandal
skandal 18.12.2019, 08:08
A co ma piernik do wiatraka? Miasto jest organem prowadzącym dla szkół podstawowych i radni miejscy tymi szkołami się zajmują. I bardzo dobrze, że ktoś wychodzi przed szereg i głośno mówi o problemach. Zarówno w SP3 i SP2 jest wiele do zrobienia. Ogromne szkoły bez dobrego zaplecza sportowego to wstyd dla miasta. Fatalne warunki i od lat temat zamiata się pod dywan i nic się nie robi. Remont SP2 bez myślenia o zapleczu sportowym to skandal.
Player
Player 18.12.2019, 14:35
i też o tych problemach mówi ucząc w szkole średniej? jakie hale sportowe / sale gimnastyczne mają uczniowie tych szkół? żenada że do tej pory uczniowie w wieku 15-18 lat, gdzie powinni rozwijać swoje zdolności sportowe nie mają , stworzonych do tego warunków... Ale wcale się nie dziwię... jaki pan taki kram .Nadzieja w radnym Sobolewskim. Trzymam kciuki... Chociaż znając realia to powiat albo nic w tym kierunku nie zrobi albo zażąda dofinansowania od miasta i wszystkich gmin dookoła.. bo sam nie potrafi nic.....
men family
men family 16.12.2019, 21:45
to już pierwszy probelm spowodowany przez niż demograficzny, ciekawe jaki następny się uwidoczni...
men family
men family 15.12.2019, 21:43
puk puk tu niż demograficzny . cyfroza społeczna zbiera żniwo. Czy dzisiejsi dwudziestolatkowie mślą o rodzinie , czy o rozwoju osobistym bez końca...
Rudolf
Rudolf 15.12.2019, 20:28
A chyba zapomnieli szanowni radni ze nawet obcieli fundusze na remont. Czzyzby eadnemu Markowi Sz daleko bylo dojezdzac do Sejn do pracy i chce wrócić na stare stanowisko i dlatego robi sie zadymke w SP2 ??
Nn
Nn 15.12.2019, 19:38
W tym mieście ani władze miasta ani władze powiatu nie czują sportu. A jak ktoś nie czuje, nigdy nie zrozumie potrzeby budowy hal gimnastycznych. Nie szybko powstania następna sala w tym mieście. Niestety
Augudtowiak