Dobrowolska: "Działałam zgodnie z prawem"

  • 29.12.2019, 14:57 (aktualizacja 29.12.2019, 15:08)
  • Bartosz Lipiński
Rozmowa z przewodniczącą augustowskiej rady miejskiej Alicją Dobrowolską, m.in. o kontrowersjach dotyczących ostatniej sesji, kiedy głosowano nad wnioskiem w sprawie Marcina Kleczkowskiego.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (20)

Pani Katarzyno, po co to pani?
Pani Katarzyno, po co to pani? 15.12.2019, 17:40
A mnie dziwi inna sprawa, co w tym gronie robi pani Kasia???
LOL
LOL 15.12.2019, 10:11
Widać Babka ma jaja nie tak jak niektórzy bezpłciowi
v.
v. 15.12.2019, 11:15
Jak ktoś ma jaja to nie ma wtop co rusz
fd
fd 15.12.2019, 09:58
Mętne te tłumaczenie z wnioskiem. Był, ale zaginął i żaden problem, bo pisemny być nie musi to złożyłam ustny. Nie lepiej było zarządzić przerwę, aż do odnalezienia pisemnego wniosku? Z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego i co tu dużo mówić: wygląda źle i to bardzo.
Widz
Widz 15.12.2019, 08:36
No a ja Panią Przewodniczącą RM bardzo pochwalę za prowadzenie obrad. Bilet do kina na jakąkolwiek komedię to około 20 zł, a tu cyrk jest za darmo. Szkoda tylko, że mieszkańcy na to pozwalają, bo pośrednio o nich to świadczy, wszak takich przedstawicieli wybrali - kłótnie to powinien być stały punkt porządku obrad, konsultacje z prawnikiem również "to może zapytamy panią prawnik". Chyba nie wystarczy chcieć, przydały by się: merytoryczna wiedza i predyspozycje.
Szkoda mi mieszkańców, że nie wezmą spraw w swoje ręce, przestaną być bierni bo to wszystko odbija się na nich i renomie miasta. No cóż ale gdzie w okolicy ( w którym mieście) jest "darmowy maraton komediowy" chociaż chyba bardziej "tragedia".
Szacunek dla np. p. Sieńko - wiele sesji widziałem - niezwykle merytoryczny, konkretny i rzeczowy. Mimo, że ani do KO ani Pisu nie jest mi blisko a NM to nawet nie partia to z całym szacunkiem, ale właśnie przedstawiciele KO chyba podczas obrad są najbardziej merytoryczni. I oceniam to nie jako mieszkaniec Augustowa, ale jako wierny oglądacz "emocjonujących" sesji RM.
Krzywousta
Krzywousta 15.12.2019, 11:17
Pani prawnik hahaha
Pelagius Wspaniały
Pelagius Wspaniały 14.12.2019, 22:25
Bez popadania w jakieś nazbyt emocjonalne oceny Pani przewodniczącej, chciałbym stwierdzić, że jest po prostu niewłaściwą osobą, na niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Ktoś, kto funkcjonuje w samorządzie od roku i nie rozumie istoty jego funkcjonowania, nie ma szans być dobrym przewodniczącym. Na tym stanowisku w naszej sytuacji potrzeba kogoś niezależnego i doświadczonego. Pani przewodnicząca niestety swoimi działaniami prowadzi do totalnego odwrócenia ról w lokalnym samorządzie, sprowadzając radę miasta do roli przystawki, bezwolnie wykonującej polecenia płynące z Urzędu. Natomiast panowie burmistrzowie zręcznie tę sytuację wykorzystują, dając jej iluzję posiadania jakiejś władzy i realizując jednocześnie swoją politykę.
Dla swego własnego dobra powinna podać się do dymisji, niech mądrale z Naszego Miasta kompromitują się dalej pod własnym logo, we własnym imieniu i na własny rachunek.
Vtg
Vtg 15.12.2019, 16:01
Przewodnicząca komisji budżetowej nie lepsza pod głosowanie nawet nie daje wniosków formalnych ,powala z nóg jej znajomość procedur.
przeciwnie
przeciwnie 15.12.2019, 17:31
tzn? może jakieś konkrety? bo nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie. Wszystkie wnioski są poddawane pod głosowanie a dyskusja merytoryczna i czas nieograniczony.
Penelopus Niepokorny
Penelopus Niepokorny 15.12.2019, 08:29
Mądrze napisane, zachowują się jak prezes ..w razie czego to nie oni. Przecież to widać gołym okiem ....
Luki
Luki 14.12.2019, 22:20
Skoro zrobił się pod tym tekstem taki jazgot troli to musi być babka OK
Justysia
Justysia 15.12.2019, 08:30
Babka może być, ale wolę Marcinka
Babka
Babka 15.12.2019, 08:21
Prawie bołka ???
Bochen
Bochen 14.12.2019, 21:19
Kończę kobieto. Wstydu oszczędź.
Gienek
Gienek 14.12.2019, 21:18
Pani Dobrowolska jest świadectwem samej siebie.
Jej zachowanie i to co mówi jest po prostu niegodne i nieprzyzwoite.
Stare przysłowie pszczół mówi....
Stare przysłowie pszczół mówi.... 14.12.2019, 22:20
Z tej mąki chleba nie będzie ????
Fatalnie
Fatalnie 14.12.2019, 20:02
Fatalne prowadzenie sesji. Przykro oglądać i słuchać.
LOL
LOL 15.12.2019, 15:48
A ktoś by poprowadził lepiej jak niektórych radnych nie obowiązuje prawo ani kultura osobista ,sami sobie udzielają głosu rygor jaki nakłada statut mają w nosie są ponad prawem i zasadami .
Skórka od chleba
Skórka od chleba 15.12.2019, 17:42
Człowiek że wsi wyjdzie ale wieś z człowieka.... Jak mówi przysłowie. Nie i włączając osobom ze wsi,.
Bułka z masłem
Bułka z masłem 14.12.2019, 16:00
Pani jest żenujące. Jej wypowiedzi są tragiczne. Wstyd.

Pozostałe