Mikołajkowe zamieszanie w centrum miasta

  • 11.12.2019, 07:27
  • Jolanta Wojczulis
Ubieranie choinek, spotkanie ze świętym Mikołajem oraz odwiedziny w jego domku –to tylko niektóre atrakcje, które miasto przygotowało dla najmłodszych na Mikołajki. Na Rynku Zygmunta Augusta w piątek, 6 grudnia było gwarnie i wesoło, a przede wszystkim świątecznie.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (20)

Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.12.2019, 05:10
Biedny ten nasz Augustow.samotna bombka stojaca i niedaleko choinka.Mozna cos bylo postawic.W suwalkach jest na co oko zawiesic a tu?Biedne miasto ale podatki by sie chcialo podnosic i na czyms odzczedzac .Coz wieś to wieś..
Bieda
Bieda 24.12.2019, 08:04
Jaki gospodarz takie gospodarstwo
las
las 15.12.2019, 19:49
Beznadziejne ozdoby i park, Mikolaj fatalny strój, konkurs dla przedszkolaków na sile zrobiony. 3 maja ochydnie ozdobiona. Ogolnie slabo jak nigdy
ubogo
ubogo 15.12.2019, 09:31
Bardzo skromnie. Ta jedna samotna bombka na środku parku wygląda dziwnie. Można było dokupić w tym roku cokolwiek jeszcze: jelonka lub fontannę lub aniołka i już by było więcej a tak to bida. Te wiszące żarówki dookoła to trochę po wioskowemu, jedyny plus że widniej na rynku.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.12.2019, 21:20
Ot i wychodzą oszczednosci .W parku dookola zarowki na plus ze bedzie troche widniej w tym ciemnym ,,lasku"Ale zakupienie tylko jednej kuli jako atrakcja swiateczna to troche jest ubustwem.Mozna podziwiac na placu Marii Konopnickiej w Suwalkach ile jest tam iluminacji swiatecznych ze oko ludzi przyciaga.A ty jedyna ozdoba to kula.Ech ,biedne te miasto.Dobrze ,że 30 km.jest do Suwalk tam mozna z dziecmi w parku podziwiac ozdoby.Ale tam mysla ,,glowy"tu tylko jest balagan u rzadzacych.
Brzuchacz otumaniacz
Brzuchacz otumaniacz 12.12.2019, 13:55
Czy Miasto będzie lać lodowisko w parku przy Rynku Z. A. Wszak oświetlenie juz jest?
Brzuchacz patałęga szablozębny
Brzuchacz patałęga szablozębny 12.12.2019, 21:03
Augustow w rozkwicie??????
wefg
wefg 12.12.2019, 19:32
Wode lejo cały czas. Czeka on na mróz. Jak zamarznie to bedzie.
Świąteczny nastrój
Świąteczny nastrój 11.12.2019, 16:35
Bardzo miło i świątecznie... Śmieci 100 %... Podatek gruntowy, podwyżki cen wody i ciepła na horyzoncie. Wesołych świąt...
pigwa
pigwa 11.12.2019, 23:58
Wybrali ...to majom
Joanna
Joanna 11.12.2019, 09:41
Miasto pięknie oświetlone i ustroje świątecznie. Piękniej niż kiedykolwiek. O to chodzi aby co roku coś dodać zrobić kroczek do przodu. Miło było wracać pieszo wieczorem do domu pomimo chłodu.
Śnieżynka
Śnieżynka 14.12.2019, 22:19
To zobacz w Suwałkach! W Łomży czy w Bialymstoku ! Nie chce się wracać ........chce się zostać.......
Ślepe bezguście
Ślepe bezguście 14.12.2019, 19:21
Zmień okulary. Przyjrzyj się tej rempie zwanej choinką. Bombki podziurawione, pourywane. I tobie się podoba????
Aśka
Aśka 12.12.2019, 11:24
O gustach się nie dyskutuje!!! Są sytuacje gdzie mniej znaczy więcej!!!
 :)
:) 12.12.2019, 23:33
to w twoim przypadku ma zastosowanie :))))
rolnik
rolnik 11.12.2019, 15:18
Jak na wiejskiej zabawie.
Sławek
Sławek 12.12.2019, 07:15
Dokładnie. Pstrokacizna
Lena
Lena 11.12.2019, 14:43
Ty chyba na wioskę idziesz i to w odwrotnym kierunku
Jemiełuszka
Jemiełuszka 11.12.2019, 09:38
Trzeba przyznać że bardzo miła impreza, o to chodzi aby włączać ludzi do organizacji i zabawy.
ogryzek
ogryzek 11.12.2019, 23:59
Szkoda że nie pod drzewem owocowym nad Nettą ...byłby zysk

Pozostałe