Otwarcie psiego parku „Dogosfera”

  • 05.12.2019, 12:49 (aktualizacja 05.12.2019, 14:27)
  • Beata Perzanowska
Otwarcie psiego parku „Dogosfera”
Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk i Augustowskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Kudłacz” zapraszają na oficjalne otwarcie psiego parku „Dogosfera”. Uroczystość rozpocznie się w sobotę, 7 grudnia o godz. 11.00 w psim parku przy ul. Sucharskiego.

Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Wśród nich m. in. pokaz agility, porady behawioralne i trenerskie, pokaz umiejętności psa pracującego.

W psim parku nasi czworonożni przyjaciele będą mogli swobodnie biegać bez smyczy i kagańca. Powstał specjalny tor przeszkód idealny do treningów, na którym znalazły się różne przeszkody.

Projekt został zrealizowany w ramach czwartej edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego. W głosowaniu ABO projekt „Dogosfera – Psi Park w Augustowie” poparło 466 mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy!

Urząd Miasta Augustowa

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe