Nowi przewodniczący wybrani 

  • 29.12.2019, 14:57 (aktualizacja 29.12.2019, 15:11)
  • Bartosz Lipiński
Nowi przewodniczący wybrani Na zdjęciu: Jolanta Roszkowska i Dariusz Ostapowicz.
Czas bezkrólewia w komisjach augustowskiej rady miejskiej dobiegł końca. Niedawno wybrano nowych przewodniczących na nieobsadzone od kilku miesięcy stanowiska. Na szczególną uwagę zasługuje nominacja dla szefa komisji rozwoju, którą śmiało możemy określić mianem najważniejszego ciała całej rady. Od wyników jej prac zależy m.in. to, jakie inwestycje zostaną wskazane do realizacji w mieście. Wybór priorytetu jest trudny.

Bartosz Lipiński

Od kilku miesięcy nieobsadzone były dwa stanowiska przewodniczących komisji. Pierwsze z nich dotyczyło komisji rewizyjnej, która w bieżącej kadencji nie spełnia tak ważnej roli, jaką miała jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Teraz skargi na działalność burmistrza rozpatrywane są w komisji skarg, wniosków i petycji. Rola komisji rewizyjnej została zmarginalizowana do m.in. opiniowania absolutorium dla burmistrza.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe