Bajkowiczki znowu dały czadu

  • 05.12.2019, 07:46
  • Jolanta Wojczulis
Bajkowiczki znowu dały czadu
Uwielbiają tańczyć, więc gdy tylko mają czas opanowują parkiet. Dziewczęta ze szkoły tańca Bajka po raz kolejny z tanecznego turnieju wróciły z nowymi doświadczeniami, ale też wysokim miejscami.

Jolanta Wojczulis 

 

Tym razem augustowskie tancerki wybrały się na prestiżową imprezę pn. „Ostrowski styl”, która odbyła się w dniach 23-24 listopada w Ostrowi Mazowieckiej. W imprezie, która organizowana

jest już od 20 lat, udział wzięło ponad tysiąc młodych ludzi z różnych zakątków Polski izza granicy. Tancerze rywalizowali ze sobą w dwunastu kategoriach.

Wśród zdolnych młodych ludzi nie zabrakło tancerek ze szkoły tańca Bajka w Augustowie, której właścicielem jest trenerka Justyna Bajkowska.

-W turnieju wzięły udział dziewczyny z grup Swish, Tip Top i Vice Versa. Konkurencja była duża, a mimo to poszłonam świetnie – mówiJustyna Bajkowska. - W kategorii do 11 lat do top 8 przeszła Ola Cituk z grupy Tip Top. Ponadto w dogrywce do top 16 znalazły się Ola Nitkiewicz z grupy Swish oraz Maja Prokop z grupy Tip Top. Razem z nimi walczyło ponad 100 osób, więc tym bardziej za ich osiągniecie należą się gratulacje.

W starszej kategorii- 12-15 lat, w top 16 znalazła się z kolei Kaja Granacka z grupy Vice Versa. Do top 4 weszły aż dwie augustowianki, czyli Klaudia Kuczyńska z grupy Vice Versa oraz Daria Gleba z grupy Vice Versa.
-Do tej pory nie możemy uwierzyć, co się działo wówczas na parkiecie. Nasza Darix wywalczyła bowiem pierwsze miejsce, pokonując tym samym ponad 120 osób. Klaudia zgarnęła natomiast również wysokie czwarte miejsc – mówi z dumą Justyna. -Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, wszyscy na turnieju dali czadu. Życzymy wszystkim naszym tancerzom samych tak udanych dni.

My również przyłączamy się do tych życzeń i gratulujemy tancerkom oraz trenerom.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe