Sąd nad Kleczkowskim

  • 30.11.2019, 14:57 (aktualizacja 02.12.2019, 19:11)
  • Bartosz Lipiński
Sąd nad Kleczkowskim
-Część radnych jest żądna krwi -to jedna z refleksji, które padły na ostatniej sesji rady miejskiej, kiedy decydowano o wniosku w sprawie Marcina Kleczkowskiego. Dyskusja miała chwilami zaskakujący przebieg, a niektóre sformułowania brzmiały sensacyjnie. Na miejscach dla publiczności zgromadziło się też sporo mieszkańców, którzy niezwykle żywiołowo reagowali na pojawiające się argumenty. Temperatura sporu sięgnęła zenitu.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 28 listopada. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasny s
Ciasny s 09.12.2019, 17:17
Przejscie dla pieszych kompletnie niewidoczne!!!!!!
Kto na to pozwolił?
Kto na to pozwolił? 09.12.2019, 15:40
Art 85 par. 1. Kto samowolnie ustawia, niszczy, uszkadza, usuwa, włącza lub wyłącza znak, sygnał, urządzenie ostrzegawcze lub zabezpieczające albo zmienia ich położenie, zasłania je lub czyni niewidocznym podlega karze aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.
Ping pong i brzuchacz
Ping pong i brzuchacz 09.12.2019, 16:37
Moim zdaniem jest osoba odpowiedzialna za tego typu działania.
Interpelacja
Interpelacja 09.12.2019, 17:03
Przejście dla pieszych zawieszobe. Dramat
bajkopisarz
bajkopisarz 08.12.2019, 08:10
Tam na FB wygaduje rózne głupstwa pan Wojciech W. radny miasta Augustów.
Wohtek
Wohtek 07.12.2019, 11:11
Dlaczego na mostowej są zakryte znaki drogowe przez swiecidełka?
Kierowca
Kierowca 06.12.2019, 18:25
Na ul. Mostowej ozdoby świąteczne zakrywają znaki drogowe. Zakryty jest znak przejścia dla pieszych, ograniczenia prędkości itd. Czy w dobie bezpieczeństwa gdy jest tak wiele wypadków jest to zgodne z prawem? Kierowca jest zawsze winny, nie pieszy, który wtargnie na pasy, nie rowerzysta, który wjeżdża na rowerze ale właśnie kierowca. Tu mamy przykład, że kierowca nic nie widzi poprzez zakryte ozdobami znaki drogowe. Szanowna redakcjo, w imieniu kierowców proszę o interwencję w tej sprawie.
tak sobie ...
tak sobie ... 06.12.2019, 15:25
Czy wiesz , ukryta pod nickami [email protected],.... @Pytam, [email protected],[email protected],[email protected],[email protected]ława,[email protected],[email protected],...,..... @YT , że to co piszesz jest w czystej postaci hejtem. Rozumiem rozgoryczenie że hołubiony kandydat poszedł swoją drogą ale żeby być aż tak mściwym ? . Karma wraca , prędzej czy później ... a wątroba zalewana żółcią nienawiści szybko gnije...
ale
ale 06.12.2019, 18:29
Osoby publiczne prezydent, burmistrz, czy radny są oceniane i taki ich los na publicznym stanowisku. Trzeba zdawać sobie z tego sprawę i o tym myśleć oraz zastanawiać się co się robi. Ktoś może ocenić go we własnej opinii jako kłamcę, ktoś za niemoralnego itp. ale
tego wszystkiego co się wydarzyło z W nie wyjaśnisz tylko walką polityczną.
tak sobie ...
tak sobie ... 06.12.2019, 17:47
A czy ty wiesz że nic nie wiesz? Hejt to mowa nienawiści a pytania o uczciwość tego pana dawne i obecne nie jest chyba niczym złym. Czyli pochwalasz to że Nasza kochana Ojczyzna może komuś płacić pieniądze za ratowanie zdrowia a ktoś Nasza Ojczyznę może robić w balona? Czy pochwalasz to że wybraniec narodu olał wyborców i zwinął manatki ? No rzeczywiście straszny hejt jak się ludzie pytają o prawdę i wyrażają swoje zdanie lub swoją opinię. Najlepiej kłamać w żywe oczy, chwalić i całować w pierścień albo ciąć i sypać konfetti. Nie te czasy właśnie mijają ....
odpowiadam
odpowiadam 06.12.2019, 18:52
Jak wróci to powiedz mu to osobiście ..prosto w oczy , przed sesją a nie szczuj publicznie ..to jest właśnie twój hejt
Bingo
Bingo 07.12.2019, 09:16
Tak się składa, że to co "nawyczyniał" robił jako osoba publiczna a często i publicznie, nie w cztery oczy. Sprawy dostały się do wiedzy publicznej, gdyż przekroczyły granice ... I jest oceniany jako osoba publiczna nie prywatna. Nie mówiąc już o sprawowaniu przez niego mandatu radnego. Jest to funkcja z wyboru publicznego i jeśli ludzie mają uwagi do jej sprawowania mogą jak najbardziej wyrażać opinie publicznie. A pan radny W musi się z tym pogodzić. To że padają pytania o jego nieobecność na radzie to święta prawo wyborców. To że padają pytania o dalszy los jego mandatu w kontekście wyroku to też normalne i dopuszczalne . Nic niewłaściwego. Inni radni też poddawani są krytyce i padają wobec ich poczynań rozmaite pytania, o domysłach snutych na forum nie wspomnę. Wojciech W nie jest nietykalny ani objęty jakimś "tabu" . Obywatel, jak każdy, te same prawa i obowiązki. Anna stanowiskach publicznych więcej się oczekuje i wymaga od człowieka niż od jakiegoś ciury pod kioskiem.
wielokropek
wielokropek 07.12.2019, 17:05
Według mojej oceny, ten tak pogardliwie nazwany przez Ciebie.... "ciura" spod kiosku ma niejednokrotnie więcej kultury osobistej i zna lepiej życie niż ten który nosi wysoko nos podniesiony tylko dlatego że coś ma przed nazwiskiem i kasę w kieszeni. Wracając do WW widać że jesteś doskonale zorientowana w temacie ... czyżby z autopsji ..? jeżeli tak, to pozwól ocenić to definitywnie sądowi i wyborcom. Chyba że marzy Ci się publiczny pręgierz z odzieraniem skóry i ukamienowaniem .
Wyborca
Wyborca 05.12.2019, 08:21
Czy ktoś wie co dalej z mandatem radnego Wojciecha W.?? Chciałoby się wiedzieć kto nas reprezentuje.. czuję się jakby oszukany..
Pytam
Pytam 06.12.2019, 09:34
Podobno właściciel mandatu za oceanem więc głos na niego oddany w wyborach zmarnowany. Może już tam zostanie? Taki wstyd dla rodziny ! Czy taki nieobecny radny otrzymuje dietę? Jest na urlopie dla poratowania zdrowia i nie może pracować. A czy za oceanem pracuje?
erg
erg 06.12.2019, 17:53
Dietę za nieobecności otrzymują radni, zmniejszoną. Podróżować każdy może, ale jak ma wolne "dla podratowania zdrowia", a podróżuje to już bym to uważał za przergięcie.
Joana
Joana 06.12.2019, 10:52
Leć i sprawdź!
Pfff
Pfff 06.12.2019, 12:55
Joano-. Jak raz oszukał to już mu nie wierzę. Nie trzeba lecieć. Znajomi doniosą i jeszcze przyślą zdjęcia więc poczekajmy!
Szuj
Szuj 06.12.2019, 16:52
Ty weź FBI powiadom
ffffuj
ffffuj 06.12.2019, 15:47
Ale ty jednak jesteś podła ...
Darek79
Darek79 01.12.2019, 20:52
Sąd to nie był nad kleczkowskim tylko nad innym Panem radnym, byłym burmistrzem, Panem W. ( teraz już tylko jedna literka zamiast nazwiska i czarny pasek na oczach).
Jeden i drugi nie znał granic i nie potrafił chociaż odrobiny pokory zachować i tak to się właśnie kończy.
Wstyd Augustowianom za Pana W. wstyd za takiego byłego przewodniczącego jak Kleczkowski i dlatego wcale się nie dziwię, że inni radni czy burmistrzowie dystansują się od takich person.
Tym którzy działają trzeba pozwolić działać, tym, którzy stopują i próbują robić z siebie wielkich polityków trzeba podziękować.
Takie moje zdanie.
Szkodniki
Szkodniki 02.12.2019, 19:03
To chyba "ci co działają " go wypromowali 5 lat temu! Byly garniturki sponsorowane, spoty filmowe idealnego człowieka, kampania iście amerykanska wielkie plakaty przy wjeździe do miasta! Czlowiek sobie spokojnie pracował był szanowany ...... i "ci co działają " wyrzadzili mu wielka krzywdę wyciągając w politykę ..... ci co działają skrzywdzili wielu ludzi i pewnie jeszcze skrzywdzą......
Fan Fan
Fan Fan 02.12.2019, 22:55
Nikt panu W tak nie zaszkodził jak on sam sobie!!. Skoro już został wypromowany nkt mu nie kazał przekraczać ani prawa ustanowionego przez ludzi ani przez Boga. Tak Boga, bo kreował się na człowieka religijnego praktykującego. Innych moralność oceniał. Wielu zwykłych uczciwych obywateli uwierzyło w ten cukierkowy wizerunek. A okazał się człowiekiem występnym i fałszywym dopuszczającym się permamentnie niemoralnych czynów. Dla utrzymania swego kłamliwego wizerunku zmanipulował wielu ludzi. Kiedy w końcu szambo się przelało zwinął żagle i odpłynął w siną dał aby w innym już środowisku opowiadać swoje bajki jak to wszyscy go skrzywdzili itp.
Przyznać trzeba ma facet talent i to "coś" typowe dla .......
Upadek
Upadek 02.12.2019, 16:23

W grał wysoce moralnego a prowadził podwójne życie, zdradzał, kłamal, został skazany za molestowanie pracownicy wyrok nie jest prawomocny. Nieważne jak mężczyzna zaczyna ale jak kończy. Wstyd i hańba wyborcom i rodzinie przyniósł
Czesława
Czesława 01.12.2019, 13:49
Kleczkowski, podobnie jak Walulik, ma zagorzałych fanów - którzy będąc zmanipulowani przez tych panów potrafili bezkrytycznie atakować, co najmniej słownie adwersarzy sławnych "działaczy". Sąd oceniła Walulika. Zapewne Sąd wypowie się o Kleczkowskim. I niektórym wiernym paniom"kopara opadnie".
Straszne
Straszne 29.11.2019, 09:30
Sąd nad WW właśnie się odbył więc dając wyrok w sprawie zachowania tego człowieka podczas pełnienia jego funkcji. Czyli zapewnienia tego pana były kłamstwem. Kobieta mówiła prawdę. Dla mnie ten człowiek nie istnieje tak jak jego doradca którego też dopadnie sprawiedliwość bez ochrony konfeciarza.
NN
NN 02.12.2019, 01:11
wszystko miał, wszystko spieprz*ł
Nie na forum
Nie na forum 02.12.2019, 18:25
Jest takie powiedzenie: "" Brudy to się w swoim domu pierze......"
YT
YT 02.12.2019, 23:13
Osoba publiczna na szczycie świecznika nie powinna mieć do ukrycia żadnych "brudów." Osoba na szczycie daje przykład. Dobry lub zły niestety. Jeśli ma ciemne sprawki musi liczyć się z tym że to wypłynie, wcześniej czy później. Twoja maksyma prania brudów w domu służy tylko utrwalaniu dulszczyzny, kołtuństwa, przemocowych stereotypów które nie pozwalają pokrzywdzonym mówić co się dzieje bo nie wolno wynosić z domu, z pracy na forum itp. To patologia, która tworzy następną patologię. Podstawowa zasadą ukrócenia zła to właśnie zacząć mówić co się dzieje. Inaczej wszelką ohyda utajoną może spokojnie trwać dalej, cokolwiek by to nie było. To dobrze że ludzie nie chcą już z tym się godzić że ujawniają.
Pomimo od lat prowadzonej edukacji w tym zakresie widocznie jesteś nieprzemakalny/a.
😀
😀 02.12.2019, 19:06
To zajmij się opieraniem swego domostwa żeby co na forum nie wyszło:)))
Ewa
Ewa 02.12.2019, 00:40
Ciekawe co sąd w II instancji na to powie? Może oddalić, ale może i podwyższyć wyrok ..... co się porobiło w tym Augustowie? nie ma już normalnych ludzi na takie stanowiska? Albo celebryci albo cysorze albo sek.....cy albo nieudacznicy. Czy nie ma już poważnych spokojnych merytorycznych ludzi? Tyle już się naoglądaliśmy w Augustowie różnych występów podczas transmisji sesji i naczytali wyroków że chyba już widać kto jest kto ? ileż to razy jeszcze?
ef
ef 30.11.2019, 09:44
Jeżeli wyrok skazujący za próbę molestowania uprawomocni sie to chyba tan pan powinien złożyć mandat radnego. No chyba, że się odwoła i wyższa instancja uzna, że usiłowania nie było.
straszne II
straszne II 29.11.2019, 11:39
nie wiem co o tym myśleć bo konkurencyjna gazeta usunęła swój artykuł o wyroku dla WW wiec może to nie jest prawda i napisali brednie , tak więc ten człowiek jeśli jest czysty to zwracam honor a jesli jest nieczysty nie zwracam...
Observer