Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 22:26
Reklama

Sąd nad Kleczkowskim

Podziel się
Oceń

-Część radnych jest żądna krwi -to jedna z refleksji, które padły na ostatniej sesji rady miejskiej, kiedy decydowano o wniosku w sprawie Marcina Kleczkowskiego. Dyskusja miała chwilami zaskakujący przebieg, a niektóre sformułowania brzmiały sensacyjnie. Na miejscach dla publiczności zgromadziło się też sporo mieszkańców, którzy niezwykle żywiołowo reagowali na pojawiające się argumenty. Temperatura sporu sięgnęła zenitu.
Sąd nad Kleczkowskim

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 28 listopada. Zapraszamy do lektury.


Napisz komentarz

Komentarze

Ciasny s 09.12.2019 17:17
Przejscie dla pieszych kompletnie niewidoczne!!!!!!

Kto na to pozwolił? 09.12.2019 15:40
Art 85 par. 1. Kto samowolnie ustawia, niszczy, uszkadza, usuwa, włącza lub wyłącza znak, sygnał, urządzenie ostrzegawcze lub zabezpieczające albo zmienia ich położenie, zasłania je lub czyni niewidocznym podlega karze aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Ping pong i brzuchacz 09.12.2019 16:37
Moim zdaniem jest osoba odpowiedzialna za tego typu działania.

Interpelacja 09.12.2019 17:03
Przejście dla pieszych zawieszobe. Dramat

bajkopisarz 08.12.2019 08:10
Tam na FB wygaduje rózne głupstwa pan Wojciech W. radny miasta Augustów.

Wohtek 07.12.2019 11:11
Dlaczego na mostowej są zakryte znaki drogowe przez swiecidełka?

Kierowca 06.12.2019 18:25
Na ul. Mostowej ozdoby świąteczne zakrywają znaki drogowe. Zakryty jest znak przejścia dla pieszych, ograniczenia prędkości itd. Czy w dobie bezpieczeństwa gdy jest tak wiele wypadków jest to zgodne z prawem? Kierowca jest zawsze winny, nie pieszy, który wtargnie na pasy, nie rowerzysta, który wjeżdża na rowerze ale właśnie kierowca. Tu mamy przykład, że kierowca nic nie widzi poprzez zakryte ozdobami znaki drogowe. Szanowna redakcjo, w imieniu kierowców proszę o interwencję w tej sprawie.

tak sobie ... 06.12.2019 15:25
Czy wiesz , ukryta pod nickami ....@Wyborca,.... @Pytam, ....@Darek79,....@FanFan,....@Upadek,....@Czesława,...@Straszne,....@NN,...,..... @YT , że to co piszesz jest w czystej postaci hejtem. Rozumiem rozgoryczenie że hołubiony kandydat poszedł swoją drogą ale żeby być aż tak mściwym ? . Karma wraca , prędzej czy później ... a wątroba zalewana żółcią nienawiści szybko gnije...

tak sobie ... 06.12.2019 17:47
A czy ty wiesz że nic nie wiesz? Hejt to mowa nienawiści a pytania o uczciwość tego pana dawne i obecne nie jest chyba niczym złym. Czyli pochwalasz to że Nasza kochana Ojczyzna może komuś płacić pieniądze za ratowanie zdrowia a ktoś Nasza Ojczyznę może robić w balona? Czy pochwalasz to że wybraniec narodu olał wyborców i zwinął manatki ? No rzeczywiście straszny hejt jak się ludzie pytają o prawdę i wyrażają swoje zdanie lub swoją opinię. Najlepiej kłamać w żywe oczy, chwalić i całować w pierścień albo ciąć i sypać konfetti. Nie te czasy właśnie mijają ....

odpowiadam 06.12.2019 18:52
Jak wróci to powiedz mu to osobiście ..prosto w oczy , przed sesją a nie szczuj publicznie ..to jest właśnie twój hejt

Bingo 07.12.2019 09:16
Tak się składa, że to co "nawyczyniał" robił jako osoba publiczna a często i publicznie, nie w cztery oczy. Sprawy dostały się do wiedzy publicznej, gdyż przekroczyły granice ... I jest oceniany jako osoba publiczna nie prywatna. Nie mówiąc już o sprawowaniu przez niego mandatu radnego. Jest to funkcja z wyboru publicznego i jeśli ludzie mają uwagi do jej sprawowania mogą jak najbardziej wyrażać opinie publicznie. A pan radny W musi się z tym pogodzić. To że padają pytania o jego nieobecność na radzie to święta prawo wyborców. To że padają pytania o dalszy los jego mandatu w kontekście wyroku to też normalne i dopuszczalne . Nic niewłaściwego. Inni radni też poddawani są krytyce i padają wobec ich poczynań rozmaite pytania, o domysłach snutych na forum nie wspomnę. Wojciech W nie jest nietykalny ani objęty jakimś "tabu" . Obywatel, jak każdy, te same prawa i obowiązki. Anna stanowiskach publicznych więcej się oczekuje i wymaga od człowieka niż od jakiegoś ciury pod kioskiem.

wielokropek 07.12.2019 17:05
Według mojej oceny, ten tak pogardliwie nazwany przez Ciebie.... "ciura" spod kiosku ma niejednokrotnie więcej kultury osobistej i zna lepiej życie niż ten który nosi wysoko nos podniesiony tylko dlatego że coś ma przed nazwiskiem i kasę w kieszeni. Wracając do WW widać że jesteś doskonale zorientowana w temacie ... czyżby z autopsji ..? jeżeli tak, to pozwól ocenić to definitywnie sądowi i wyborcom. Chyba że marzy Ci się publiczny pręgierz z odzieraniem skóry i ukamienowaniem .

ale 06.12.2019 18:29
Osoby publiczne prezydent, burmistrz, czy radny są oceniane i taki ich los na publicznym stanowisku. Trzeba zdawać sobie z tego sprawę i o tym myśleć oraz zastanawiać się co się robi. Ktoś może ocenić go we własnej opinii jako kłamcę, ktoś za niemoralnego itp. ale tego wszystkiego co się wydarzyło z W nie wyjaśnisz tylko walką polityczną.

Wyborca 05.12.2019 08:21
Czy ktoś wie co dalej z mandatem radnego Wojciecha W.?? Chciałoby się wiedzieć kto nas reprezentuje.. czuję się jakby oszukany..

Pytam 06.12.2019 09:34
Podobno właściciel mandatu za oceanem więc głos na niego oddany w wyborach zmarnowany. Może już tam zostanie? Taki wstyd dla rodziny ! Czy taki nieobecny radny otrzymuje dietę? Jest na urlopie dla poratowania zdrowia i nie może pracować. A czy za oceanem pracuje?

Joana 06.12.2019 10:52
Leć i sprawdź!

Pfff 06.12.2019 12:55
Joano-. Jak raz oszukał to już mu nie wierzę. Nie trzeba lecieć. Znajomi doniosą i jeszcze przyślą zdjęcia więc poczekajmy!

ffffuj 06.12.2019 15:47
Ale ty jednak jesteś podła ...

Szuj 06.12.2019 16:52
Ty weź FBI powiadom

erg 06.12.2019 17:53
Dietę za nieobecności otrzymują radni, zmniejszoną. Podróżować każdy może, ale jak ma wolne "dla podratowania zdrowia", a podróżuje to już bym to uważał za przergięcie.

Darek79 01.12.2019 20:52
Sąd to nie był nad kleczkowskim tylko nad innym Panem radnym, byłym burmistrzem, Panem W. ( teraz już tylko jedna literka zamiast nazwiska i czarny pasek na oczach). Jeden i drugi nie znał granic i nie potrafił chociaż odrobiny pokory zachować i tak to się właśnie kończy. Wstyd Augustowianom za Pana W. wstyd za takiego byłego przewodniczącego jak Kleczkowski i dlatego wcale się nie dziwię, że inni radni czy burmistrzowie dystansują się od takich person. Tym którzy działają trzeba pozwolić działać, tym, którzy stopują i próbują robić z siebie wielkich polityków trzeba podziękować. Takie moje zdanie.

Upadek 02.12.2019 16:23
W grał wysoce moralnego a prowadził podwójne życie, zdradzał, kłamal, został skazany za molestowanie pracownicy wyrok nie jest prawomocny. Nieważne jak mężczyzna zaczyna ale jak kończy. Wstyd i hańba wyborcom i rodzinie przyniósł

Szkodniki 02.12.2019 19:03
To chyba "ci co działają " go wypromowali 5 lat temu! Byly garniturki sponsorowane, spoty filmowe idealnego człowieka, kampania iście amerykanska wielkie plakaty przy wjeździe do miasta! Czlowiek sobie spokojnie pracował był szanowany ...... i "ci co działają " wyrzadzili mu wielka krzywdę wyciągając w politykę ..... ci co działają skrzywdzili wielu ludzi i pewnie jeszcze skrzywdzą......

Fan Fan 02.12.2019 22:55
Nikt panu W tak nie zaszkodził jak on sam sobie!!. Skoro już został wypromowany nkt mu nie kazał przekraczać ani prawa ustanowionego przez ludzi ani przez Boga. Tak Boga, bo kreował się na człowieka religijnego praktykującego. Innych moralność oceniał. Wielu zwykłych uczciwych obywateli uwierzyło w ten cukierkowy wizerunek. A okazał się człowiekiem występnym i fałszywym dopuszczającym się permamentnie niemoralnych czynów. Dla utrzymania swego kłamliwego wizerunku zmanipulował wielu ludzi. Kiedy w końcu szambo się przelało zwinął żagle i odpłynął w siną dał aby w innym już środowisku opowiadać swoje bajki jak to wszyscy go skrzywdzili itp. Przyznać trzeba ma facet talent i to "coś" typowe dla .......

Czesława 01.12.2019 13:49
Kleczkowski, podobnie jak Walulik, ma zagorzałych fanów - którzy będąc zmanipulowani przez tych panów potrafili bezkrytycznie atakować, co najmniej słownie adwersarzy sławnych "działaczy". Sąd oceniła Walulika. Zapewne Sąd wypowie się o Kleczkowskim. I niektórym wiernym paniom"kopara opadnie".

Straszne 29.11.2019 09:30
Sąd nad WW właśnie się odbył więc dając wyrok w sprawie zachowania tego człowieka podczas pełnienia jego funkcji. Czyli zapewnienia tego pana były kłamstwem. Kobieta mówiła prawdę. Dla mnie ten człowiek nie istnieje tak jak jego doradca którego też dopadnie sprawiedliwość bez ochrony konfeciarza.

straszne II 29.11.2019 11:39
nie wiem co o tym myśleć bo konkurencyjna gazeta usunęła swój artykuł o wyroku dla WW wiec może to nie jest prawda i napisali brednie , tak więc ten człowiek jeśli jest czysty to zwracam honor a jesli jest nieczysty nie zwracam...

Observer 29.11.2019 13:08
na pewno jest kryształowo czysty... ktoś już tak chyba o kimś powiedział... O niejakim banasiu? chyba

ef 30.11.2019 09:44
Jeżeli wyrok skazujący za próbę molestowania uprawomocni sie to chyba tan pan powinien złożyć mandat radnego. No chyba, że się odwoła i wyższa instancja uzna, że usiłowania nie było.

Ewa 02.12.2019 00:40
Ciekawe co sąd w II instancji na to powie? Może oddalić, ale może i podwyższyć wyrok ..... co się porobiło w tym Augustowie? nie ma już normalnych ludzi na takie stanowiska? Albo celebryci albo cysorze albo sek.....cy albo nieudacznicy. Czy nie ma już poważnych spokojnych merytorycznych ludzi? Tyle już się naoglądaliśmy w Augustowie różnych występów podczas transmisji sesji i naczytali wyroków że chyba już widać kto jest kto ? ileż to razy jeszcze?

NN 02.12.2019 01:11
wszystko miał, wszystko spieprz*ł

Nie na forum 02.12.2019 18:25
Jest takie powiedzenie: "" Brudy to się w swoim domu pierze......"

? 02.12.2019 19:06
To zajmij się opieraniem swego domostwa żeby co na forum nie wyszło:)))

YT 02.12.2019 23:13
Osoba publiczna na szczycie świecznika nie powinna mieć do ukrycia żadnych "brudów." Osoba na szczycie daje przykład. Dobry lub zły niestety. Jeśli ma ciemne sprawki musi liczyć się z tym że to wypłynie, wcześniej czy później. Twoja maksyma prania brudów w domu służy tylko utrwalaniu dulszczyzny, kołtuństwa, przemocowych stereotypów które nie pozwalają pokrzywdzonym mówić co się dzieje bo nie wolno wynosić z domu, z pracy na forum itp. To patologia, która tworzy następną patologię. Podstawowa zasadą ukrócenia zła to właśnie zacząć mówić co się dzieje. Inaczej wszelką ohyda utajoną może spokojnie trwać dalej, cokolwiek by to nie było. To dobrze że ludzie nie chcą już z tym się godzić że ujawniają. Pomimo od lat prowadzonej edukacji w tym zakresie widocznie jesteś nieprzemakalny/a.

Temperatura: 19°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 1 Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 2 Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 3 Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 4 Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 5 Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 6 Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 7 Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 8 Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 9 Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 10 Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 11 Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 12 Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 13 Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 14 Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 15 Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 16 Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 17 Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 18 Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 19 Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 20 Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 21 Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 22 Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 23 Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 24 Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bolszewickie standardy Treść komentarza: Na naukę nigdy nie jest za późno, jednak w tym przypadku nie jest problem, kiedy i jaką wiedzę "śliski" arywista chce powziąć, tylko czy oporne na wiedzę mentale tego aparatczyka, pozwala mu przyswoić wiadomości spoza widnokręgu ograniczonego horyzontem tołkowania, narzuconym sekcie PiS przez kompulsywnego szkodnika z Nowogrodzkiej. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:06 Źródło komentarza: Białoruskie standardy Autor komentarza: Em Treść komentarza: Augustowskie piekiełko od lat. Nic dziwnego, że Augustów się zwija i nikt tu nie chce niczego robić. Takie mamy elity. Niestety. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:13 Źródło komentarza: Białoruskie standardy Autor komentarza: Dziękujemy Treść komentarza: Obejrzyjcie ostatnią sesję. Pani Chrulska jest najlepszą radną powiatu tej kadencji. Pani Wiesławo jesteśmy z Panią. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:10 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Po co jest starostwo! Treść komentarza: Standardy więzienne... karać, zastraszyć, w garniturku... Co to jest za sposób pomocy? Jak się nie ma pojęcia o szkolnictwie to trzeba zrezygnować albo się douczyć. Na naukę za późno około 60 lat ale próbować warto. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Białoruskie standardy Autor komentarza: Remont spróchniałego molo vs rekreacyjna kładka nad Nettą z wieżami widokowymi Treść komentarza: Nad Neckiem są trzy miejskie kąpieliska, w tym dwa oddalone od siebie o około 300 m, natomiast nad jeziorem Sajno urząd miejski pod rządami trzech burmistrzów spod znaku Nasze Miasto-PiS, nie potrafi zorganizować nawet jednego kąpieliska z ratownikami wodnymi zapewniającymi stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego. Programy rządowe finansowane z KPO oferują szeroki strumień funduszy na finansowanie, między innymi tego typu inwestycji służących uatrakcyjnieniu terenów w Polsce północno-wschodniej. No, ale jeśli trzech lanserow z fejsbuka konceetowo zawala pozyskiwanie setek milionów złotych z Funduszy Norweskich i Szwajcarskich, to nie ma co się dziwić, że miasto wymianę spróchniałych desek na molo Radiowej Trójki, nota bene jednego z największych molo w Polsce, finansuje ze środków, znaczy się 60 mln złotych, które miały finansować przedsięwzięcie związane z budową kładki nad rzeką Nettą, która w kampanii burmistrza Karolczuka i Nasze Miasto-PiS, poza enigmatycznym hasłem "Teraz nasza rodzina ", była sztandarowym projektem mających podnieść Augustow z przysłowiowych kolan, niczym Andrzej Sebastian Duda sprawił w trakcie swojej żałosnej prezydentury, iż pisowskie aparatczyki realizowały program dojenia Polski i budżetów domowych polskich rodzin Funduszem NIEsprawiedliwości. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:25 Źródło komentarza: Dramat nad jeziorem Sajenko. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji Autor komentarza: Priorytety burmiszcza Karolczuka i gamoni spod znaku Nasze Miasto-PiS☝️💪🤡👺👹🚀🛰🛸🥸🫵💰💰💰💸🤑🤝👏🏚🏚🏚 Treść komentarza: Dzielnica Augustowa, jaką w świetle podziału administracyjnego jest Sajenek, z uwagi na bardzo dużą popularność tej okolicy w okresie letnim wśród mieszkańców Augustowa i przyjezdnych, powinna posiadać zorganizowane miejsca do wypoczynku i rekreacji nad polożonymi w tej okolicy akwenami, czyli co najmniej jedno kąpielisko i dwa miejsca okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli na jeziorze Sajno. Burmistrz Karolczuk, jako w świetle obowiązującego prawa instytucja odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na obszarach wodnych znajdujących się w granicach Augustowa, na pewno popełnił aktualną analizę zagrożeń obowiązującą w 2026 r., do której dokonania jest ustawowo zobowiązany w świetle art. 4 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, tym samym zapewnił wyposażenie tego obszaru w komunalne kąpielisko i wywiązał się z wymagań stricte wynikających z przywołanego powyżej aktu normatywnego, ściśle regulującego właściwości w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na obszarach wodnych, w tym przypadku obszarach wodnych znajdujących się w granicach administracyjnych miasta Augustów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:11 Źródło komentarza: Dramat nad jeziorem Sajenko. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji Autor komentarza: patologia ałgóstowska Treść komentarza: A gdzieś był jak żeś ,,rzondził" teraz krytykant numer jeden - patologia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:42 Źródło komentarza: Znany problem na ulicy Mostowej w Augustowie Autor komentarza: Art. 4 Ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych & art. 160 kk Treść komentarza: Sajenek jest w granicach Gminy Miasto Augustów, więc może burmiszcz Karolczuk zreflektuje się wreszcie i zamiast uporczywie drenować miejski budżet setkami tysięcy złotych etatami dwóch zastępców burmistrza Augustowa i statystami w miejskich jednostkach organizacyjnych, niezwłocznie zlikwiduje przynajmniej jeden etat zastępcy i zawnioskuje do RM o wyrażenie zgody na utworzenie kąpieliska przy dość dużej, w okresie letnim tłumnie obleganej plaży nad jeziorem Sajno w Sajenku, które funkcjonować będzie od połowy czerwca do końca sierpnia. Osobom korzystającym z obszarów wodnych znajdujących się w granicach danej gminy, ustawowo należy się zapewnienie bezpieczeństwa, w tym poprzez tworzenie kąpielisk i miejsc okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli, i nie ma żadnego głupkowatego tłumaczenia, że nie ma pieniędzy, skoro vena dopisuje, ale na uskutecznianie niegospodarnych działań, nota bene co roku dojmująco drenujących miejski budżet, setkami tysięcy złotych przepanymi na etatowe fanaberie, co do zasady mające swoje źródło w niegospodarności i kumoterskiej polityce kadrowej. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 23:04 Źródło komentarza: Dramat nad jeziorem Sajenko. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji Autor komentarza: Tak Treść komentarza: Kogo masz na myśli? Podaj chociaż imię. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:31 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Tadeusz Jaworski Treść komentarza: Pewnie , jak "wieszczy" z-ca Chodkiewicz, wszystko przez ten "nieudolny Zarząd Sparty a w szczególności Prezesa Sparty" odbywa się ten turniej. A swoją drogą ciekawe jakie "zasługi" ma w tym trener Warmi Grajewo i "wybitny" menedżer sportu , były piłkarz zatrudniony w CSiR Augustów? Data dodania komentarza: 20.06.2026, 19:06 Źródło komentarza: 32 drużyny i 600 zawodników. W Augustowie rozpoczyna się Sparta Cup 2026 Autor komentarza: Tadeusz Jaworski Treść komentarza: Chciało się komunikacyjnych bajpasów a nie spacerowego ciągu w Parku Uzdrowiskowym to się zaczyna. Ciekawe jak będzie to wyglądało jak powstaną hotele wielokondygnacyjne pomiędzy Hotelową a brzegiem Necka ? Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:54 Źródło komentarza: Kolizja w okolicach augustowskiego cmentarza Autor komentarza: Felek Treść komentarza: Mam nadzieję, że mieszkańcy przyjdą głosować i skończy się ta buta NM. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:07 Źródło komentarza: Spółdzielnia w cieniu ratusza. Dlaczego nie będzie dobrze, dopóki rządzą nią ludzie burmistrza Autor komentarza: leśny ludek Treść komentarza: Dziękuję za sugestię, ale niestety... nasi radni się nie łapią, bo strona skupia się tylko na radnych gmin (i tylko jeżeli pracują w podmiotach zależnych od tej gminy). A u nas jest tak, że radni miejscy masowo pracują w powiecie, a w zamian radni powiatowi pracują w mieście i tak oczywistego konfliktu interesów nie ma. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:43 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: jogurt Treść komentarza: Szymonie dopisuj tych gagatków na portalu "każdy musi gdzieś pracować peel". Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:17 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Skyr Treść komentarza: Ostatnio był nabór do ZUS. Dwie osoby, takie samo stanowisko. Rekrutacje przeszły dwie osoby, zatrudniono jedną. Byłego kierownika ze szpitala, bo do emerytury trzeba jakoś dociągnąć. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:15 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: www Treść komentarza: zamknąć ruch ns rynku Zygmunta Augusta- całkowicie , bo latem jest problem z przejazdem. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Znany problem na ulicy Mostowej w Augustowie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: A w Augustowie od dawna brak dofinansowań. Brawo urzędnicy od pozyskiwania środków! Brawo burmistrzowie! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 15:49 Źródło komentarza: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego wspierają zielone inwestycje w powiecie augustowskim Autor komentarza: Gienek Treść komentarza: Bo Kotarski chce na Burmistrza … nie będzie się wychylał, bo jeszcze go skrytykują 😂 Data dodania komentarza: 19.06.2026, 10:47 Źródło komentarza: Fatalna sytuacja demograficzna Augustowa Autor komentarza: Szymon Teżewski Treść komentarza: Mi starosta odpisał w odpowiedzi o zarobki i urlopy na wykonywanie mandatu radnych pracujących w powiecie, że... nie wie którzy pracownicy są radnymi. Po czym przegrał w WSA sprawę o bezczynność w odpowiedzi na wniosek o informację publiczną, ale radczyni prawna w imieniu starostwa odwołała się do NSA, wiec przyjdzie na odpowiedź jeszcze długo poczekać. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 20:31 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Kto nami rządzi... Kto ich wybrał.. Babcia i dziadek? i mamy zaścianek ? Treść komentarza: Ostatnia sesja pokazała mieszkańcom brak poziomu, kultury wypowiadajacych się niektórych osób. Brawa należą się Pani Chrulskiej, osobie merytorycznej, inteligentnej, która powiedziała prawdę Panu. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 16:55 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim
Reklama