Dziś pozycjonowanie nie jest łatwe. Zostaw je fachowcom i przekonaj się, że zrobią to skutecznie

  • 14.11.2019, 12:50 (aktualizacja 15.11.2019, 10:20)
  • Beata Perzanowska
	Dziś pozycjonowanie nie jest łatwe. Zostaw je fachowcom i przekonaj się, że zrobią to skutecznie
Dość powszechnie wiadomo dziś na czym polega pozycjonowanie stron. Ci, którzy z usług tego rodzaju w ostatnich latach nie korzystali, mogą jednak nie być świadomi tego, jakie zmiany w tej dziedzinie zaszły. Google swoją pozycję na rynku zawdzięcza jakości wyników wyszukiwania. Gigant postanowił zadbać o nią na nowo, co spowodowało, że przed specjalistami zajmującymi się walką o dobre pozycje w jego wynikach, stanęły nowe wyzwania. Znajdź takich, którzy wiedzą, jak im podołać!

Ktoś obiecuje Ci błyskawiczne efekty? Nie trać na niego czasu

 

Jeszcze nie tak dawno, przed kilkoma laty, zadanie stojące przed osobami wykonującymi pozycjonowanie stron internetowych w Google było proste. Dobre pozycje można było uzyskać bardzo szybko nadmiernie nasycając treści na stronie słowami kluczowymi i pozyskując ogromne ilości mało wartościowych linków – istotna była przede wszystkim ich liczba. Nie było tu wielkich trudności, tym bardziej, że linkowanie można było zautomatyzować. Wystarczały naprawdę podstawowe umiejętności. Czasy te jednak bezpowrotnie minęły i postępowanie w podobny sposób to pewna droga do otrzymania karnego filtra lub bana. Nie dopuść do tego, by zmarnować przez to pieniądze włożone w budowę strony!

Linki oczywiście nadal są istotne, jednak chodzi przede wszystkim o to, by były wartościowe, a więc z mocnych stron, ale też powiązanych tematycznie z naszą. Roboty wyszukiwarki sprawdzą treści, które im towarzyszą, więc oszukać ich nie sposób.

Optymalizacja witryny z kolei dotyczy dziś nie tylko tekstów, jakkolwiek odgrywają one nadal istotną rolę, ale także wielu aspektów technicznych. Google premiuje te, które m.in. szybko się ładują, są przystosowane do urządzeń mobilnych, mają właściwą strukturę i nawigację. Trzeba zadbać także o linkowanie wewnętrzne, postać adresów podstron, czy wyeliminować błędy i zbędne znaczniki w kodzie. A to nadal nie wszystko! Dziś jest to więc zadanie tylko dla fachowców, którzy zajmują się tym na co dzień i po prostu mają czas na to, by opanowywać aktualnie niezbędną wiedzę. Nie zwlekaj z ich zaangażowaniem!

 

Rozpocznij pozycjonowanie stron internetowych w Google jak najszybciej

Wyszukiwarka, która potrzebuje czasu, by docenić wartość naszej strony, to nie jedyne wyzwanie, jakiemu trzeba będzie stawić czoła. Aby dostać się na szczyt listy jej wyników musimy pokonać konkurentów walczących o to samo. Czas, jakiego to wymaga zależy od ich liczebności i siły, a także od kompetencji zespołu, któremu powierzyliśmy naszą witrynę. Jak przypominają specjaliści z firmy ESEO, pozycjonowanie porównać można do niekończącego się wyścigu. Nie wystarczy, że wszystko wykonane zostanie dobrze – musimy być lepsi od innych. W rezultacie na zdobycie miejsca w pierwszej dziesiątce czekać trzeba kilka miesięcy. Nadejście momentu, w którym nasze zyski wyraźnie wzrosną, można przyspieszyć równolegle wykorzystując umiejętnie dobrane dłuższe frazy, mniej popularne, jednak często stosowane przez już zdecydowanych na zakupy klientów. Tak czy inaczej, potrzebna będzie pewna doza cierpliwości. Najlepiej więc po prostu nie odkładaj rozpoczęcia prac zbyt długo!

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe