Zdezelowane dystrybutory straszą

  • 19.11.2019, 07:28
  • Jolanta Wojczulis
Zdezelowane dystrybutory straszą
Czytelnicy mają do nas zaufanie. Nagminnie do redakcji docierają informacje o różnego rodzaju problemach. Dla nas nie ma błahych problemów, wszystko traktujemy poważnie i staramy się pomóc augustowianom. Tak było i tym razem.

Jolanta Wojczulis

Do naszej redakcji zgłosił się nasz stały Czytelnik (imię i nazwisko znane redakcji), żaląc się na kiepski stan jednego z budynków.

-Dokładnie chodzi o nieduży kiosk i stojące obok niego dwa dystrybutory do paliwa. Kiosk znajduje się na ulicy Przemysłowej. Budynek ten stoi opuszczony, dystrybutor też jest nieczynny. Po co więc to tam stoi i straszy? Przecież to brzydko wygląda i może być niebezpieczne. Czy władze PKS, bo z tego co wiem należy to właśnie do spółki PKS, nie mogą coś z tym zrobić? –zapytał nas Czytelnik.

Chcąc poznać przyszłość omawianego budynku i zdezelowanych dystrybutorów zadzwoniliśmy do PKS Nova. Okazało się, że ta nieruchomość od lat już nie należy do spółki, ponieważ została sprzedana. Dowiedzieliśmy się, że działka na której postawiony jest ten nieszczęsny kiosk i dystrybutory należy teraz do osoby prywatnej. Nie mamy więc żadnego wpływu na to co się z tym budynkiem stanie, możemy mieć ewentualną prośbę w imieniu naszego Czytelnika, żeby właściciel odpowiednio się tą nieruchomością zajął.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ferdek
ferdek 19.11.2019, 10:55
Zdjęcie można spokojnie podpisać .... "Relikty późnego PRL-u" . Akurat w tym miejscu, zarówno pierwszy jak i drugi plan ma podobną "wartość historyczną" i powinny być wpisane w rejestr zabytków . Wycieczki z młodzieżą miałyby wgląd w namiastkę tego, jak wyglądała Polska 30 lat temu . Ciekawe czy chcieliby żyć w takiej Polsce bo jak widać są tacy , którym to nie przeszkadza a wręcz czują się w takim otoczeniu jak ryba w wodzie ...

Pozostałe