Capstrzyk pod pomnikiem Piłsudskiego

  • 14.11.2019, 06:16
  • Jolanta Wojczulis
Capstrzyk pod pomnikiem Piłsudskiego
Augustowianie złożyli hołd bojownikom o walkę o niepodległość. W naszym mieście odbyło się wiele wydarzeń okolicznościowych, jednym z nich był uroczysty capstrzyk pod pomnikiem Piłsudskiego.

Jolanta Wojczulis 

W niedzielę, 10 listopada, w wigilię Narodowego Święta Niepodległości odbył się apel pod pomnikiem Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Odczytano apel pamięci, złożono też kwiaty. Na uroczystości obecni byli między innymi Jarosław Szlaszyński, starosta Augustowa wraz z Dariuszem Szkiłądziem wicestarostą i Zbigniewem Kaszlejem. Starosta przy okazji spotkania przypomniał, że Augustów odzyskał niepodległość w lipcu w 1919 roku.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Polska Organizacja Wojskowa”

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe