Karatecy na zawodach w Ostródzie

  • 04.11.2019, 08:12
  • Jolanta Wojczulis
Karatecy na zawodach w Ostródzie
Wrócili z jednym medalem oraz nowym bagażem doświadczeń. Mowa o podopiecznych Waldemara Matyki z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, którzy w sobotę, 26 października wzięli udział w Mistrzostwach Polski IKO w Karate Kyokushin.

Jolanta Wojczulis 

Turniej IKO Polish Open w karate kyokushin, odbył się w Ostródzie. Wzięło w nim udział 461 zawodników z 55 Klubów Karate Kyokushin Polski, Białorusi, Niemiec, Japonii i dużej silnej ekipy z Rosji. Karatecy walczyli na czterech matach w konkurencjach kata i kumite, w 68 kategoriach. Poziom zawodów i walk był bardzo wysoki. W zawodach nie zabrakło przedstawicieli naszego miasta, podopiecznych Waldemara Matyki z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, byli to Marcel Gudanowski, Szymon Malinowski, Dominik Faszczewski, Maciej Sieńko oraz Tomek Dadura.

-Marcel Gudanowski wywalczył srebrny medal, pozostała czwórka w większości przegrała swoje pojedynki z zawodnikami z Rosji –dodaje Waldemar Matyka, który podczas zawodów wystąpił w roli sędziego maty.

Gratulujemy Marcelowi medalu, a pozostałym zawodnikom siły woli walki i tradycyjnie życzymy kolejnych sukcesów.

 

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe