Zaduszki Patriotyczne

  • 31.10.2019, 15:27 (aktualizacja 31.10.2019, 15:51)
  • Beata Perzanowska
Zaduszki Patriotyczne
Augustowskie Placówki Kultury, grupa teatralna Antrakt z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie, Klub Historyczny im. Armii Krajowej przy współpracy z Parafią Najświętszego Serca Jezusowego zapraszają na spektakl „Zaduszki Patriotyczne”.

Widowisko zostanie zaprezentowane dwa razy –2 listopada o godz. 16:00 w kaplicy na augustowskim cmentarzu oraz dzień później –3 listopada o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury, przy Rynku Zygmunta Augusta 9.

W imieniu wszystkich organizatorów, młodych artystów i ich opiekunów serdecznie zapraszamy na tę chwilę zadumy nad przemijalnością ludzkiego życia i wartością tego, co przyniosła ze sobą historia i jej świadkowie.

Na oba spektakle – WSTĘP BEZPŁATNY.

APK

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe