Wrócili z trzema punktami

• 25.10.2019, 06:00
  • Jolanta Wojczulis
Wrócili z trzema punktami Archiwum PP
Nasza drugoligowa drużyna odniosła kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Siatkarze UKS Centrum Augustów w ubiegły weekend pokonali zawodników z klubu SMS PZPSII Spała 3:1.

Jolanta Wojczulis

Była to już czwarta kolejka rundy zasadniczej drugiej ligi w siatkówce. Augustowianie rywalizowali na wyjeździe z siatkarzami z klubu SMS PZPSII Spała. W pierwszym secie nasi przegrali 27:25, jednak w kolejnych wiedli prym, i tak w drugim secie wygrali 25:23, w trzecim 25:20 a w czwartym 25:23.

W najbliższy weekend nasza drużyna pauzuje. Także z niecierpliwością oczekujemy na kolejne rozgrywki naszych drugoligowców, o których będziemy pisać na łamach naszej gazety.