Konferencja prasowa Wojciecha Walulika (video)

  • 25.10.2019, 14:54 (aktualizacja 25.10.2019, 15:15)
  • Bartosz Lipiński
Konferencja prasowa Wojciecha Walulika (video)
Wojciech Walulik, były burmistrz Augustowa, obecny radny miejski zwołał konferencję prasową. Podczas spotkania z mediami z poniedziałku, 21 października, poruszył m.in. temat sytuacji w augustowskiej oświacie. Prezentujemy relację video z konferencji.

Bartosz Lipiński

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krystyna
Krystyna 2 dni temu, 14:15
Ha, ha, ha!!! Stawia niewygodne pytania!

A kiedy odpowie sam na niewygodne pytania. Które pozostają dotychczas bez odpowiedzi po żenującej kadencji "pytacza".
No i jak tam sprawy sądowe?
logopeda
logopeda 24.10.2019, 19:13
aAco z niego za działacz? Sam jest w szkole na urlopie zdrowotnym a jak widac robi co innego. Do roboty leniu a nie kase za darmo bierzesz. I zdaj sobie wreszcie sprawe ze w Augustowie juz jestes nikim.
Na lenia
Na lenia 30.10.2019, 22:27
czy to wiadomo z jakiego powodu ten urlop ?? może właśnie to jest symptom...
Zapytaj
Zapytaj 01.11.2019, 15:35
Lenia, coś taka ciekawa????
nicnowego
nicnowego 01.11.2019, 23:22
Jaki jest leń każdy widzi i słyszy, ciekawego nic nie ma... nie analizuje i dlatego ktoś nim manipuluje. Tak było wcześniej i tak jest teraz, tylko manipulatorzy się zmieniają. Jest tak z 3 powodów: 1/ leń jest leniem i lubi dostać gotowca, wręcz oczekuje że inni zrobią za niego 2/ leń lubi poklask i i pochlebstwa, 3/ leń kocha występować, dawać wywiady, najlepiej przed kamerami.
Stare dzieje
Stare dzieje 02.11.2019, 09:33
To tak jak wasz
wspaniałewieści
wspaniałewieści 23.10.2019, 09:40
Bardzo mnie te wieści ucieszyły. Brawo Panie Karloczuk. W kadencji poprzedniej zdaje się były Panie mające 0 % dodatku i mimo składanych sprawozdań go nie otrzymywały od byłego burmistrza. Wtedy było ok?
Pewne panie skrzywdziły mnóstwo osób - polało się morze łez. Karma wraca.
Wielkie bryle
Wielkie bryle 22.10.2019, 21:30
Ale ze o co chodzi?
Lila
Lila 22.10.2019, 18:59
Po pierwsze. Od nauczycieli wara- bo to on narobił dużo złego w przedszkolach. Po drugie. Za jego kadencji też była dyrektorka , która miała 0% dodatku ( a pracowała dobrze). I po trzecie. Teraz żąda ,żeby nie pozbywać się dyrektorek a co zrobił z dyrektorką przedszkola nr 6 p. Mirką, która tyle lat pracowała a wprowadził protegowaną p. D.
Anna
Anna 22.10.2019, 18:49
Żenua,a Panie Dyrektorki mają nauczkę żeby nie pchać palców między drzwi- kiedy występowały niby "z własnej woli" to co sobie myślały? że ta władza Walulikowi i Szkiłądziowi dana jest dożywotnio? Na razie jest spokój jak jest nowa Pani Kierownik - i oby jak najdłużej - bo wiem z doświadczenia że nic nie trwa wiecznie o czym dowiedziały się Panie pokrzywdzone dyrektorki
O co chodzi????
O co chodzi???? 22.10.2019, 13:54
Uderz w stół a..... Jak widać wiele niewygodnych pytań Pan zadaje. Tak po merytoryce komentarzy wnioskuję.
teatrzyk OKO
teatrzyk OKO 22.10.2019, 15:23
WW też nie dawał dodatków niektórym dyrektorom, a teraz to samo krytykuje. Ot optyka punktu widzenia się mu zmieniła ….
obiecanewykonane
obiecanewykonane 22.10.2019, 13:41
Ciekawe opinie. Dyrektorki są oceniane nie za swoją pracę a za poglądy polityczne (jest na to paragraf), zapewne piszą posty zwolennicy konstytucji!? Tak wybrańcy ludu gospodarują pieniędzmi z naszych podatków.
Kama
Kama 22.10.2019, 14:28
Żal patrzeć na to wszystlko.
Camp
Camp 22.10.2019, 12:51
kontroli trzeba w tym urzędzie, bo wygląda to na jakiś prywatny folwark paru osób.... jak skończą w banasiowej kamienicy to powinni wszystkie siły tam rzucić bo tam burdel nie lepszy
czytelnik
czytelnik 22.10.2019, 12:07
Szok. Zobaczymy jak za 4 lata będzie wyglądał Augustów. Kożuch to przy nich mały pikuś. Brawo Wojciech.
Podpis
Podpis 22.10.2019, 11:37
Ale jak się komentarze w jednym tonie i treści uaktywniły. Jakby na podstawie porannego smsa z wytycznymi na dany dzień. A że dyrektorki nie powinny brnąć w politykę to fakt. Było do przewidzenia, że mogą dostać po uszach jeżeli zmieni się władza. Ryzykowny ruch z ich strony.
Aaa
Aaa 22.10.2019, 14:26
Też to widzę.
emeryt
emeryt 22.10.2019, 10:52
Walulik nie ośmieszaj się.
Emilia
Emilia 22.10.2019, 21:31
Ale w koło jest wesoło oooooo
Dreamer
Dreamer 22.10.2019, 10:02
moje drogie Panie dyrektorki i drodzy dyrektorzy... obecni i przyszli.. Moim zdaniem trzeba być apolitycznym, nie angażować się w politykę i kampanie tego czy owego burmistrza / starosty. To kwalifikacje i ciężka praca mają być priorytetem. Bo burmistrzami / starostami się bywa, a szkoła musi funkcjonować jak najlepiej dla dobra naszych dzieci.
rodzic
rodzic 22.10.2019, 12:47
czy dyrektorki mają być apolityczne jak Karolczuk i Chodkiewicz, którzy brzydzą się polityką? Moje dziecko uczęszcza do jednej ze szkół, której dyrektorce obcięto wynagrodzenie. Widzę jak pracuje i się stara. Płacę podatki z których tych dwóch panów obcina wynagrodzenie dyrektorowi za jego poglądy polityczne a nie za pracę na rzecz naszych dzieci.Hańba i jeszcze raz hańba. Ciekawe, że na portalu atak idzie w kierunku osoby, która obnażyła tą obłudę a nie w kierunku burmistrzów politykierków.
politykier
politykier 23.10.2019, 14:58
zrozum człowieku że szkoła to nie miejsce na politykę... .A burmistrzów wybieramy w wolnych demokratycznych wyborach, a tu to już jest polityka.....
augustowiak
augustowiak 31.10.2019, 09:27
Najlepiej żeby popierały Nasze Miasto i Karolczuka wtedy byłoby git i nie było polityki. Każda miałaby 50% dodatku tak jak ta pani z Kopernika.
Kółko graniaste augustowiaste
Kółko graniaste augustowiaste 01.11.2019, 13:08
To podobnie jak za poprzedniej kadencji też nie wszystkie miały dodatki. Nie popierały poprzednika????
Kundzio
Kundzio 23.10.2019, 09:33
Karolczuk przecież oskarżył Szkiłądzia, że je zastrasza, a dyrektorki na konferencji prasowej powiedziały, że to nie prawda i nie czują się zastraszane. Nie było w tym żadnej polityki tylko popsuły ich oszczerstwa rzucane na człowieka.
dobre
dobre 22.10.2019, 01:11
Dariusz napisał i kazał, to Wojciech odczytał. Czyli podobnie jak na sesjach.
Kasia
Kasia 21.10.2019, 18:59
Żenada. Pan zapomniał, że przy tych samych kryteriach były dyrektorki, które mimo pisania "samoocen" otrzymywały 0% motywacyjnego.
lol
lol 28.10.2019, 21:13
Może WW nie wiedział, że sam dawał 0% dyrektorom wskazanym przez kierownika? Jak PAD, dawali to podpisywał ;(
??
?? 30.10.2019, 22:32
chyba dawały??? jak dały to podpisywał
Kazik
Kazik 22.10.2019, 13:58
O co chodzi???
Piko
Piko 22.10.2019, 08:35
Siebie nie widzi innych moralizuje. Zakłamany typ.
re
re 21.10.2019, 17:39
A na urlopie tak mozna?
aut
aut 21.10.2019, 15:58
Dobrze że już go nie ma ale próbuje zaistnieć. Radny z największą ilością nieobecności na sesj!!!!
Max
Max 21.10.2019, 15:13
Gość chyba nie umie przegrywać. A z czytaniem też są jakieś problemy!!!
Damski xxxx
Damski xxxx 22.10.2019, 08:59
A co on umie? Przecież bez Reni i Ani ani be ani me.
walu@wa.pl
[email protected] 21.10.2019, 12:53
Walulik? Przecież ty nie chodzisz na sesje Rady Miasta
red
red 21.10.2019, 17:09
Na ostatniej podobno był
walu@wa.pl
[email protected] 21.10.2019, 17:39
W takim razie, przepraszam. Zwracam honor.
snowden
snowden 21.10.2019, 22:22
najpierw trzeba mieć ten honor..

Dramat
Dramat 23.10.2019, 12:19
Żeby pisać o honorze, trzeba wiedzieć co to jest honor...
Złamas
Złamas 22.10.2019, 08:32
honor zostawił na drodze do Komaszówki
pracownik zus
pracownik zus 22.10.2019, 18:29
wie jak się pisze honor a z roboty wywalili- no taka wszechstronnie utalentowana.. honorowa obywatelka miasta
Blondi
Blondi 22.10.2019, 17:21
Jeste# tego pewna???
o co chodzi?
o co chodzi? 22.10.2019, 12:23
o co chodzi? jakiej Komaszówki?
mieszkaniec
mieszkaniec 21.10.2019, 12:37
Złożył interpelację??? To on był na sesji ???
marionetka
marionetka 21.10.2019, 22:10
należałoby postawić pytanie kto mu je przygotował i napisał ???
Lektor
Lektor 22.10.2019, 08:07
Don Dario...bo któż
Zakwas
Zakwas 21.10.2019, 13:11
Był, bo w tv meczu żadnego nie było. To się pofatygował.

Pozostałe