Augustów nie będzie miał posła

  • 15.10.2019, 17:00 (aktualizacja 24.10.2019, 08:14)
  • Krzysztof Przekop
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1064 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (19)

adolfo
adolfo 20.10.2019, 09:28
Ciekawe czemu ludzie glosowali na zielinskiego który oprocz własnego lansu nic dla regionu nie robi?? Niewiedza , zacofanie czy moze naprawde go lubią???
ferdek
ferdek 20.10.2019, 21:51
Ksiunc kazali ..
Co dalej?
Co dalej? 18.10.2019, 17:21
Zmiany w PO będą w związku ze slabymi wynikami?
Szkoda
Szkoda 19.10.2019, 08:49
Ja juz stracilem nadzieję. Te same twarze u nas i w kraju
TT
TT 17.10.2019, 21:09
Nie bylo na kogo głosować
Po
Po 17.10.2019, 17:01
Slaby wynik Cieślik
KO
KO 17.10.2019, 17:27
Najlepszy z wszystkich ..... gdyby w Augustowie był JOW wygrałby w cuglach
kazik
kazik 16.10.2019, 20:49
super
Zaśmiał i zebrał. Podziekowali
Zaśmiał i zebrał. Podziekowali 16.10.2019, 17:21
Pan Dyjuk rozumie dlaczego na niego nie głosowali.
Wers
Wers 15.10.2019, 20:44
Wiadomo było, że tak będzie
Wybory
Wybory 15.10.2019, 19:57
Z Podlaskiego jest ponad 20 posłów, jak to możliwe że duże mniejsze miasta jak np. Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Grajewo mają swoich pomysł a My - Augustów po raz kolejny nie może się zmobilizować?
wyborca
wyborca 16.10.2019, 14:11
Okręg 24 obejmujący całe woj. podlaskie ma 14 posłów.
UW-PO
UW-PO 16.10.2019, 11:18
a dlaczego mieszkańcy Augustowa popierający PO (czy też KO) oddają ponad 1500 głosów na pierwszą trójkę z listy, czyli osoby z Białegostoku i Suwałk, a nie na mieszkańca Augustowa?
Kiti
Kiti 17.10.2019, 11:35
Podobnie jak wyborcy PiS, którzy w większości poparli Zielińskiego. A na Piontkowskiego czy Andruszkiewicza też niemało głosów oddali.
fds
fds 16.10.2019, 20:10
Bo nie mają zaufania do lokalnych polityków i nie zauważają co oni w tej Warszawie "zalatwili". Może gdyby robili sobie promocje jak minister defilada to by było bardziej zachęcające?
BAU
BAU 15.10.2019, 18:25
Za plecami ( 44 głosy ) pozostawił E.Puczyłowską-proszę nie przesadzać-o ile Pani E.P to debiutant a P.L.C stary wyjadacz to jego wynik jest kiepski.
L.C-głosy 1744 ( 0.34% ). Pani E.P 1700 (7.17 % ) procenta głosów.

LC https://wybory.gov.pl/sejmsena…

EP https://wybory.gov.pl/sejmsena…

Tak czy siak - Augustów jednak nie zasłużył na Posła...
sf
sf 16.10.2019, 18:25
Widać, że jeden zbyt mało zrobił, a drugi nic szczególnego nie obiecał. Dlatego augustowianie tak zagłosowali a nie inaczej. Jednak szkoda, że głosowali na PIS.
Tomas
Tomas 16.10.2019, 14:31
A co on zrobił dla Augustowa. Chyb to xe do dxis nie może sue odbic od dna
Wyborca
Wyborca 16.10.2019, 11:45
PiS w Augustowie i na całym Podlasiu miał poparcie ok50% a Koalicji Obywatelskiej 22% to z tych względów należy uznać że wynik EP jest słaby,w 2007 roku kiedy PO w Augustowie miała poparcie 48% to Cieślik w Augustowie miała wynik ponad 5000 tys.a posłów z Podlasia jest 14 .

Pozostałe