16 dróg doczeka się remontu  

  • 21.10.2019, 09:26 (aktualizacja 21.10.2019, 10:27)
  • Beata Perzanowska
16 dróg doczeka się remontu
Bohdan Paszkowski, wojewoda podlaski w środę, 9 października odwiedził Augustów. Powodem tej wizyty było wręczenie symbolicznych czeków z dofinansowaniem modernizacji dróg w mieście i na terenie powiatu. Do augustowskich samorządów trafiło w sumie blisko 18 milionów złotych.

Beata Perzanowska

 

 

Przekazanie symbolicznych czeków miało miejsce na remontowanej obecnie ulicy Wojska Polskiego w Augustowie. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz rządowych, wojewódzkich, miejskich Augustowa, Lipska, powiatu augustowskiego, gminy Augustów, Bargłów Kościelny i Sztabin. Do władz powiatowych trafiło ponad 9,5 miliona złotych.

-Spotkaliśmy się przy obecnie remontowanej ulicy Wojska Polskiego, która odgrywa istotną rolę w układzie komunikacyjnym miasta. Modernizacja tej ulicy jest najbardziej kosztowną ze wszystkich realizowanych przez nas w tym roku inwestycji -mówił podczas spotkania Jarosław Szlaszyński, augustowski starosta. -Rozpoczęliśmy też inne inwestycje i bez wsparcia z funduszy rządowych i dobrej współpracy z samorządami gminnymi modernizacja dróg na taką skalę nie byłaby możliwa.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szacun
Szacun 22.10.2019, 14:34
Przebudowa Wojska Polskiego idzie pełną parą.
Klara
Klara 22.10.2019, 14:02
Gratulacje sla Powiatu.
Jaram się
Jaram się 21.10.2019, 14:18
Jarek z Jarkiem ramię w ramię.

Pozostałe