Trener został doceniony

  • 20.10.2019, 08:21
  • Jolanta Wojczulis
Trener został doceniony
Piotr Rułkowski, trener Sztorm Augustów, z pewnością ma powody do zadowolenia. Podczas drugiej edycji Sokółka Boxing Show, Piotr został uhonorowany za swoją pracę trenerską i promocję boksu na Podlasiu.

Jolanta Wojczulis 

Druga odsłona pięściarskiej imprezy, która odbył się w piątek, 4 października, w Sokółce przyciągnęła wielu kibiców z całego regionu. Galę oglądali promotorzy m.in. Krystian Każyszka i zawodowy mistrz świata federacji WBO Aleksy Kuziemski. Na przystawkę kibice obejrzeli osiem walk w boksie olimpijskim. Swoje pojedynki stoczyło siedmiu zawodników UKS Boxing Sokółka: Mateusz Kucharewicz (remis), Róża Asanowicz (wygrana), Łukasz Waleszczyk (remis), Kamila Rećko (remis), Dawid Kruczkowski (wygrana), Radosław Kucharewicz (wygrana), Kamil Kirpsza (wygrana). Podczas tej gali augustowianin Piotr Rułkowski, trener Szorm Augustów został uhonorowany za pracę trenerską i promocję boksu na Podlasiu.
-To dla mnie duża nobilitacja stać w jednym szeregu z tak zasłużonymi personami, jak trener Stanisław Wąsowski, wieloletni główny trener Hetmana Białystok, Stanisław Zadykowicz jeden z najbardziej doświadczonych sędziów w polskim boksie olimpijskim, Zbyszek Maleszewski vice prezes PZB ds. wyszkolenia, czy Paweł Pasiak, były trener kadry narodowej kobiet. To szczególnie miłe z powodu, że to chyba pierwsze oficjalne podziękowania za moją pracę, jakie mnie spotkały...-napisał Piotr na swoim facebooku.

Piotra poznałam, na początku jego kariery trenerskiej od razu wiedziałam, że to bardzo zdolny, ambitny i z ogromną pasją do tego co robi młody człowiek, o którym jeszcze usłyszymy. Nie myliłam się, Piotrze gratuluję ci serdecznie i życzę kolejnych sukcesów i zdolnych wychowanków.

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe