Powrót i debiut samorządowy 

  • 25.10.2019, 14:54 (aktualizacja 25.10.2019, 15:14)
  • Bartosz Lipiński
Powrót i debiut samorządowy
Podczas ostatniej sesji rady miejskiej ślubowanie złożyli nowi radni. Była to wyjątkowa sytuacja, gdyż zaprzysiężeni zostali doświadczony samorządowiec i polityczny debiutant. Klub Nasze Miasto zmienił się nie do poznania w stosunku do stanu z początku kadencji. Z sześcioosobowej ekipy wybranej w październiku 2018 roku, zostało dziś jedynie trzech rajców środowiska aktualnego burmistrza. Nowych radnych powołano do kilku komisji.

Bartosz Lipiński

Na inauguracyjnej sesji rady miejskiej kadencji 2018-2023 zrobiliśmy wspólne, pamiątkowe zdjęcie wszystkim nowo wybranym samorządowcom. Jednak patrząc na fotografię z listopada ubiegłego roku trudno uwierzyć, że niespełna rok później w radzie dokonały się aż tak daleko idące zmiany. Nie chodzi tylko o to, że insygniów przewodniczącego rady miejskiej nie nosi już Marcin Kleczkowski z PiS. Roszady dotknęły przede wszystkim klub Naszego Miasta.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Baba
Baba 21.10.2019, 20:21
Prawie biskup 😂😂😂😂
Żłób
Żłób 14.10.2019, 20:06
Babka jak zwykle. Paskudna
Żłóbeczek
Żłóbeczek 21.10.2019, 20:22
Szybko się posypala.
Ola
Ola 14.10.2019, 16:25
Myślę, że co poniektórzy ćwiczą intensywnie wymowę nazwiska nowego radnego, aby się więcej nie kompromitować.... Trzym się Emil.

Pozostałe