Leszek Cieślik zaprasza na wybory

  • 11.10.2019, 13:36 (aktualizacja 11.10.2019, 14:02)
  • Krzysztof Przekop
Leszek Cieślik zaprasza na wybory
Były burmistrz i poseł Leszek Cieślik kandyduje na posła na Sejm RP. Prowadził bardzo intensywną kampanię wyborczą. Spotykał się z ludźmi, dyskutował, rozmawiał o Polsce i problemach Polaków. Namawiał do głosowania. W celu poparcia jego kandydatury Augustów odwiedzili Grzegorz Schetyna i Tomasz Siemoniak.

 

-Kampania dobiega końca. Pragnę podziękować wszystkim, którzy mi w tej kampanii pomagali- powiedział nam Leszek Cieślik. -Chciałbym też podziękować wielu ludziom, których w tej kampanii spotkałem osobiście, ale też tym którzy dyskutowali ze mną w mediach społecznościowych. Najbliższe wybory są bardzo ważne. Zdecydujemy, czy wybierzemy Polskę nowoczesną, otwartą na Europę, czy Polskę która powoli zamienia się w kraj autorytarny, rządzony jednoosobowo przez staruszka z Nowogrodzkiej. Każdy komu ważne są podstawowe wolności, wartości patriotyczne, dla których konstytucja jest najważniejszym prawem powinni iść na wybory i zagłosować za nowoczesną, wolną od uprzedzeń Polskę.

Zapraszam na wybory. Proszę o zagłosowanie na listę Koalicji Obywatelskiej, PO, Nowoczesnej i Zielonych.

 

Materiał sfinansowany przez KW Koalicja Obywatelska, PO, N, PL, Zieloni.

Krzysztof Przekop

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe