Mocne poparcie od premiera Tomasza Siemoniaka

  • 08.10.2019, 18:13 (aktualizacja 08.10.2019, 20:19)
  • Krzysztof Przekop
Mocne poparcie od premiera Tomasza Siemoniaka
Były wicepremier Tomasz Siemoniak udzielił poparcia Leszkowi Cieślikowi. Na spotkaniu z dziennikarzami w centrum miasta przyznał, że Leszka Cieślika zna od bardzo wielu lat i połączyła ich wspólna walka o obwodnicę Augustowa.
 

-Podczas budowy obwodnicy jako wiceminister spraw wewnętrznych i administracji miałem okazję blisko współpracować z Leszkiem Cieślikiem. Od tego czasu wiem, że to osoba z ogromnym doświadczeniem, patriotyzmem. Kiedyś znakomity gospodarz tej ziemi, potem poseł. Apeluję do wszystkich mieszkanek i mieszkańców ziemi augustowskiej o oddanie głosu na niego. Tomasz Siemoniak zaapelował także, by mieszkańcy naszego miasta poświęcili w niedzielę godzinę dla Polski i wzięli udział w wyborach.

Robert Tyszkiewicz, lider listy Koalicji Obywatelskiej na Podlasiu, nazwał Leszka Cieślika człowiekiem instytucją. - W tych wyborach niezwykle ważna jest wiarygodność. Ważne by stawiać na ludzi wiarygodnych, którzy coś zrobili dla swojej małej ojczyzny. Taką osobą jest Leszek Cieślik – powiedział R. Tyszkiewicz. Jak dodał, to dzięki kompromisowi wypracowanemu przez Leszka Cieślika, TIRy nie rozjeżdżają dzisiaj Augustowa, bo powstała piękna obwodnica. Według niego, Leszek Cieślik potrafi znajdować rozwiązania w trudnych sytuacjach z korzyścią dla mieszkańców. Warto aby Leszek Cieślik reprezentował Augustów w Sejmie.

 

Leszek Cieślik powiedział, że rozmawia z przedsiębiorcami i przerażające jest to, że rząd nakłada na nich kaganiec finansowy, ale też kaganiec kontroli. A drobni przedsiębiorcy są solą tej ziemi. Posłanka Bożena Kamińska powiedziała, że Augustów to perła turystyki w skali Europy, ale wymaga inwestycji w infrastrukturę. Obiecała, że posłowie Koalicji Obywatelskiej dołożą wszelkich starań, by o te tereny zadbać.

 

 

Krzysztof Przekop

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe