Kontrowersyjne słowa księdza 

  • 08.10.2019, 17:57 (aktualizacja 08.10.2019, 18:07)
  • Krzysztof Przekop
Kontrowersyjne słowa księdza
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1063 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

Krzysztof Przekop

W niedzielę będzie bardzo ładna pogoda, ciepło i sporo słońca. Wobec tego nie będzie żadnych usprawiedliwień dla absencji wyborczej. Uczestnictwo w wyborach to patriotyczny obowiązek. To święto demokracji. Zatem w kalendarzu na niedzielę dużymi literami wpisujemy: WYBORY. Pogoda będzie dopisywać przez cały kolejny tydzień. Temperatury maksymalne osiągną w dzień nawet 19 stopni. Pamiętajmy, że to jesień, zatem w nocy spodziewamy się temperatur poniżej 10 stopni Celsjusza.

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Artysta
Artysta 14.10.2019, 20:02
Zauważam, że pomnik ma dwie poważne wady. Pierwsza to użyty symbol Powstania Warszawskiego. Ni przypiął, ni wypioł. Drugi chyba większy. Jak się jedzie z Suwałk wygląda jak ręką z fakiem. Takie to smutne. 

Pozostałe