Donos tajemniczej mieszkanki 

  • 07.10.2019, 15:57 (aktualizacja 08.10.2019, 10:37)
  • Bartosz Lipiński
Donos tajemniczej mieszkanki
Radni z komisji skarg, wniosków i petycji, kolejny raz dyskutowali nad anonimowym donosem fikcyjnej mieszkanki Augustowa. Podpisana fałszywymi danymi skarga miała związek z powstającym na Lipowcu Parkiem Herberta, którego realizacja nie spodobała się obrońcom przyrody. Chodzi np. o wycięcie kilku sosen, które w opinii skarżącej były zdrowe. Anonimowa mieszkanka uważa, że wycinka nie została poprzedzona badaniami.

Bartosz Lipiński

Fakt, że do radnych miejskich trafia anonimowy donos powoli staje się normą. W poprzedniej kadencji samorządu mnóstwo zamieszania i komentarzy wywołało pismo od niejakiej Alicji Kluczkowskiej. Nikomu nieznana w augustowskim środowisku politycznym osoba, wiedziała wówczas zaskakująco dużo o wypowiedziach radnych na posiedzeniach w urzędzie miejskim, choć jej e-mail przesłany został jeszcze przed wprowadzeniem transmisji online z magistratu. Jednak najbardziej intrygującą wiedzą enigmatyczna Alicja mogła pochwalić się w tematyce organizowanych przetargów oraz działalności zawodowej jednego z radnych Naszego Miasta.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe