Najbardziej zapracowana radna 

  • 04.10.2019, 15:00 (aktualizacja 05.10.2019, 13:57)
  • Bartosz Lipiński
Najbardziej zapracowana radna Na zdjęciu: radna Aleksandra Sigillewska.
Czas bezkrólewia w komisji społeczno-oświatowej rady miejskiej w Augustowie dobiegł końca. Po dosyć zaskakującej rezygnacji z funkcji Tomasza Miklasa, jego miejsce zajęła Aleksandra Sigillewska. Co ciekawe T. Miklas był jedynym radnym głosującym przeciw tej kandydaturze. A. Sigillewska od lat związana jest z oświatą i zna jej potrzeby. Teraz pokieruje pracami dwóch komisji, co na pewno wymagać będzie dużego zaangażowania.

Bartosz Lipiński

Duże zmiany w radzie miasta

Komisja społeczno-oświatowa jest jednym z najważniejszych ciał rady miejskiej. Podczas jej obrad poruszane są sprawy związane nie tylko z funkcjonowaniem augustowskiej oświaty, ale również istotne problemy mieszkańców. Na forum komisji rozpatrywane są tematy dotyczące m.in. ubóstwa, wykluczenia, lokali socjalnych, przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii. Niejednokrotnie pojawiają się tam także kwestie ważne dla seniorów, miłośników sportu oraz obrońców praw zwierząt. Dlatego funkcja przewodniczącego jest niezwykle odpowiedzialna. Pod koniec lipca z kierowania komisją zrezygnował Tomasz Miklas.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TT
TT 06.10.2019, 08:19
A kto to?
Aha
Aha 05.10.2019, 07:09
Zapracowana?
Niestety....
Niestety.... 05.10.2019, 13:00
Przynajmniej próbowała zapanować nad brudem.

Pozostałe