Coraz większa presja budowy 

  • 02.10.2019, 14:57 (aktualizacja 02.10.2019, 15:14)
  • Bartosz Lipiński
Coraz większa presja budowy Na zdjęciu: Michał Kotarski i Mieczysław Sobolewski.
II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie i Augustowskie Centrum Edukacyjne, nie dysponują halą sportową z prawdziwego zdarzenia. Zdaniem radnego powiatu taka rzeczywistość skutkuje szeregiem negatywnych konsekwencji. Mieczysław Sobolewski kolejny raz w ostatnim czasie apelował o zmianę obecnej sytuacji. Przytoczył argumenty, mające przekonać zarząd powiatu oraz radę do wykonania takiej inwestycji.

Bartosz Lipiński

II LO i ACE mają problem

O tej sprawie pierwszy raz napisaliśmy pod koniec czerwca. Wydawało się, że temat jest dość błahy i nie wywoła dużych emocji. Tymczasem artykuł „Budowa od blisko dwudziestu lat” doczekał się kilku tysięcy odsłon oraz blisko 40 komentarzy na portalu dziennikpowiatowy.pl. Przypomnijmy, że podczas absolutoryjnej sesji rady powiatu, radny Mieczysław Sobolewski poruszył ciekawą kwestię braku hali sportowej o odpowiednim standardzie w II LO i w ACE.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
były_kopacz
były_kopacz 29.09.2019, 13:26
Brawo Panie Mietku! Tak dalej! Starostwo nic nie daje na sport i rozwój młodzieży powiatu augustowskiego...
ball
ball 30.09.2019, 13:08
Jaki pan taki kram....
sportowiec
sportowiec 28.09.2019, 22:14
Najważniejsza sprawa, to hala sportowa. Bez tego Augustów padnie. Chichot i śmiech na sali.?????
Olimpijczyk
Olimpijczyk 29.09.2019, 13:31
bardziej by się przydała niż asfalt za 6 mln zł na asfaltowej ulicy Wojska Polskiego . Służyłaby młodzieży oraz klubom sportowym powiatu augustowskiego na lata.....
Prawdę pisać
Prawdę pisać 30.09.2019, 15:22
Nie 6, bo 3 mln wojewoda i 1, 7 miasto. Po co to wprowadzać w błąd?
Olimp
Olimp 01.10.2019, 08:07
proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem....
Antoni
Antoni 28.09.2019, 21:57
Jakże to znamienne, że ten artykuł pojawił się tutaj w dniu, kiedy medal mistrzostw świata zdobyła Joanna Fiodorow. Jak tu się nie zgodzić, że młodzi ludzie w Augustowie potrzebują odpowiedniej infrastruktury do trenowania sportu.
mistral
mistral 30.09.2019, 18:00
Gratulacje dla Aski, ale to tylko swiadczy o tym ze bez "infrastruktury" mozna wyhodowac olimpijczykow. Sukces w sporcie to kwestia psychiki i wychowania. Mozesz za pieniadze podatnikow lub na kredyt wybudowac tysiace orlikow, ale nie zmusisz mlodziezy do codziennych treningow i wyrzeczen. To nie jest takie proste, a uprzejmie przypomne wiekszosc budzetu miasta opiera sie na dlugu.
Endorfina!
Endorfina! 28.09.2019, 15:55
Pan Mieczysław ma tyle energii i zapału ,że niejeden młody wysiada,brawo!
Prezes
Prezes 28.09.2019, 14:51
Brawo Kotarski! Niech w końcu starosta da na poważny sport a nie udawane ruchy w MOSiee
Pif
Pif 30.09.2019, 21:40
A kto to jest????
Synek
Synek 01.10.2019, 16:38
Bardzo dobre pytanie 😁
mistral
mistral 30.09.2019, 18:09
Starosta to nie midas, te "da" jest na kredyt, na oprocentowanie ktorego kazda pracujaca osoba w Augustowe zrzuca sie okolo 100-150zl rocznie - to jest samo oprocentowanie obietnic.
BRAWO
BRAWO 28.09.2019, 20:12
Pan Sobolewski, raczej!!!

Pozostałe