Wyjazd do Portugalii

  • 19.09.2019, 15:10
  • Beata Perzanowska
Wyjazd do Portugalii Fot. I LO Uczestnicy projektu „Learn how to learn”
Wieści z I LO. W dniach 7 – 14 września dwunastu uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza wraz z dyrektorem szkoły – Anną Sus-Cilulko oraz opiekunami projektu: Joanną Ostapowicz i Agnieszką Polakowską, wyjechało na kilka dni do Portugalii. Wyjazd został zorganizowany w ramach programu Erasmus+ „Learn how to learn”, w którym uczestniczy młodzież z trzech europejskich państw: Polski, Portugalii i Bułgarii.

Partnerzy projektu z Portugalii w rzetelny sposób przygotowali się do tego, aby uczniowie I LO mogli poznać i zobaczyć jak najwięcej podczas swojego pobytu. Augustowska młodzież miała możliwość udziału w różnorodnych aktywnościach związanych z uczeniem się, nauczaniem, a także zwiedzaniem. Był to już drugi wyjazd zagraniczny młodzieży z I LO w ramach programu Erasmus+.

Wszechnica Historyczna

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego działalność rozpoczyna Wszechnica Historyczna, w ramach której przybliżane będą fakty z historii regionu, na tle dziejów Polski. Pierwsze spotkanie inaugurujące odbędzie się w piątek, 20 września, o godzinie 17.00 w sali teatralnej I Liceum Ogólnokształcącego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład historyka Jarosława Szlaszyńskiego na temat: „Polska jesień. Żołnierze polscy na terytorium III Rzeszy we wrześniu 1939 roku”.

Red.

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe