Możliwa powtórka z rozrywki 

  • 16.09.2019, 14:57 (aktualizacja 16.09.2019, 15:54)
  • Beata Perzanowska
Możliwa powtórka z rozrywki
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1059 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

Beata Perzanowska

Prace remontowe na ulicy Wojska Polskiego w Augustowie z dnia na dzień są coraz bardziej intensywne. Pomimo tego, że modernizacja rozpoczęła się stosunkowo niedawno, to już teraz można zobaczyć pierwsze zmiany in plus. Np. w pobliżu remontowanej drogi, czyli na ulicy Mickiewicza, pojawiły się nowe chodniki. Oba zadania są nierozerwalnie ze sobą związane. To pierwszy prognostyk tego, co będziemy mogli podziwiać po zakończeniu prac. Pamiętamy jednak, że inwestycję na Wojska Polskiego poprzedziła burzliwa debata między samorządem powiatowym i miejskim. Niewiele brakowało, aby sprawa zamiast kompromisem, zakończyła się kompromitacją. Na szczęście osiągnięto konsensus, chociaż rodził się on w dużych bólach.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadeusz Wajchęprzełóż
Tadeusz Wajchęprzełóż 13.09.2019, 21:09
To w sumie bardzo fajnie, że Cieślik startuje. Co prawda do Sejmu z tego miejsca nie ma szans się dostać, ale głosów w Augustowie zbierze dużo, bo ludzie go dobrze pamiętają i szanują za to co zrobił dla miasta (w porównaniu do innych burmistrzów). W konfrontacji ze słabiutką kandydatką Pis-u rozjedzie ją jak TIR żabę na drodze szybkiego ruchu, przyczyniając się do osłabienia wyniku wyborczego PiS-u w Augustowie. Konkludując - posła z Augustowa mieć nie będziemy ale przynajmniej Pis ma szansę tu przegrać lub osiągnąć słaby jak na standardy Podlasia wynik, za który to scenariusz trzymam mocno kciuki.
August
August 14.09.2019, 13:43
Tu tak naprawdę nie o miejsce na liście chodzi tylko że Augustów jest małym miastem 30-to tysięcznym a Białystok 300 tys.a nawet Suwałki 70tys a ludzie głosują na swojego dlatego potrzebna mobilizacja powiatu Augustowskiego w 2007 roku się udało to może teraz też ....
Świadomy wyborca
Świadomy wyborca 13.09.2019, 18:18
Głosowanie na Cieślik to głosowanie na listę Koalicji Obywatelskiej ale też głos na Cieślik jak będzie miał więcej głosów od pozostałych na liście to on zostanie posłem więc nie mieszaj kolego tylko namawiaj na głosowanie za Cieślikiem miejsce na liście nie ma znaczenia problem w tym że większść obywateli nie zna lub nie chce poznać kandydatów i głosuje na pierwszego i dlatego Ci zyskują ...ja i moja rodzina i namawiam wszystkich Augustowian do głosowania na Cieślika
Smutnaprawda
Smutnaprawda 12.09.2019, 19:04
Głosując na Cieślika tak na prawdę głosujesz (a nie głosójesz) na Tyszkiewicza, Truskolaskiego lub Kamińską... Znając preferencje Podlasia i 500+ to tych 3 z PO dostanie się do Sejmu....
Tylko PO
Tylko PO 11.09.2019, 21:36
Glosóje na Cieślika! Doświadczenie i wiedza
Wyborca
Wyborca 11.09.2019, 21:09
Dobrze by było żeby Cieślik dostał się do Sejmu ,wykształcony,ma doświadczenie samorządowe ,parlamentarne i życiowe na pewno by pomógł miastu i dla regionu trzeba na niego głosować.
Wybory 2019 r.
Wybory 2019 r. 11.09.2019, 12:13
Przeprowadźcie również wywiad z Panem Eugeniuszem Ławrynowiczem równiez startuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych.Nie tylko z tym panem ale z innymi ,wszystkimi kandydatami z Augustowa.Tak bedzie w porządku.

Pozostałe