Punkt Indywidualnego Wsparcia Laktacyjnego

  • 09.09.2019, 10:26
  • Jolanta Wojczulis
Punkt Indywidualnego Wsparcia Laktacyjnego
Karmisz swoje dziecko piersią? Potrzebujesz wsparcia? Chcesz pogadać o temacie laktacji? Upewnić się czy to co przeżywasz w związku z laktacją jest normalne? Przyjdź do Punktu Indywidualnego Wsparcia Laktacyjnego w każdy wrześniowy piątek w godz. 12.00-14.00 ul Wybickiego 58, 2 piętro. Punkt działa dzięki Fundacji Małymi Krokami.

Spotkania prowadzone są przez mamy z długim doświadczeniem karmienia piersią. Mają na celu rozwiać wątpliwości, wzmocnić w swojej decyzji o karmieniu, w przypadku poważniejszych problemów pomóc znaleźć doradcę laktacyjnego lub źródło w literaturze tematycznej.

Działanie realizowane w ramach projektu "Centrum Rodzicielskiej Mocy", sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

 

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe