Augustowianie na prestiżowym obozie

  • 11.09.2019, 10:33 (aktualizacja 11.09.2019, 13:24)
  • Beata Perzanowska
Augustowianie na prestiżowym obozie
Siedmiu augustowskich karateków szkoliło pod okiem trenerów Kadry Narodowej podczas obozu Entry Camp w miejscowości Bardo koło Wrocławia. Gościem specjalnym obozu był shihan Andrey Kuznietsov.

Ośmiu augustowskich karateków szkoliło pod okiem trenerów Kadry Narodowej podczas obozu Entry Camp w miejscowości Bardo koło Wrocławia. Gościem specjalnym obozu był shihan Andrey Kuznietsov.

Beata Perzanowska

W dniach 25 do 30 sierpnia 2019 w miejscowości Bardo koło Wrocławia odbyła się siódma edycja obozu Entry Camp. Przedsięwzięcie jest przygotowaniem zawodników do sezonu startowego 2019/2020. W trakcie obozu zawodnicy mieli możliwość korzystać z zajęć prowadzonych z trenerami kadry narodowej Sylwestrem Sypieniem i Piotrem Moczydłowskim. Podczas obozu przeprowadzono 14 treningów z elementami taktyki walki, kombinacjami w parach, treningami wytrzymałościowo -siłowymi i sparingami. W połowie zgrupowania odbył się 10 km bieg z 5 km podbiegiem w górę. Augustowski Klub Karate Kyokushin uczestniczył w obozie już po raz siódmy. W zgrupowaniu brali udział sensei Adam Kawka, I sempai Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik, Kuba Tomkiewicz, Dominik Faszczewski, Szymon Milanowski, Michał Ostapowicz oraz sensei Waldemar Matyka. Zawodnicy zakwaterowani byli w Hotelu Bardo, gdzie na koniec każdego czekała na nich odnowa biologiczna SPA. Augustowski klub karate dziękuje bardzo Urzędowi Miasta Augustowa za wsparcie i dofinansowanie Obozu Szkoleniowego Entry Camp w Bardo pod nazwą ,, Letni Wypoczynek”.

Augustowski klub rozpoczął zapisy na nowy sezon.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe