Sparta poniosła druzgocącą klęskę

• 06.09.2019, 10:05
  • Beata Perzanowska
W niedzielę, 1 września, Sparta Augustów stoczyła bój z KS Michałowo. Bój był jednak przegrany i to bardzo boleśnie. Porażka 1:6 to wstydliwy dzień w historii augustowskiego klubu.

Beata Perzanowska

Są mecze o których należy szybko zapomnieć. Do takich zalicza się niewątpliwa niedzielna wysoka porażka Sparty Augustów z KS Michałowo aż 1:6. Praktycznie tylko mecz się rozpoczął a spartanie go już przegrywali. Pierwsza bramka dla Michałowa padła w 30 sekundzie meczu. Po 7 minutach było 0:3, a po 12 minutach 0:4. W drugiej połowie mieliśmy taktyczną przewagę ale cóż z niej skoro to znów Michałowo nam strzeliło gola. Ostatecznie przegraliśmy aż 1:6. Smutny to wynik, ale kibice mają nadzieję, że porażka jak najszybciej stanie się tylko wspomnieniem.