Ruszył remont Wojska Polskiego

  • 07.09.2019, 12:00 (aktualizacja 12.09.2019, 10:17)
  • Bartosz Lipiński
Ruszył remont Wojska Polskiego
Prace remontowe przy ulicy Wojska Polskiego w Augustowie rozpoczęły się pełną parą. Tym samym spełnia się zapowiadany od początku roku scenariusz przebudowy jednej z najważniejszych dróg w mieście. Znamy harmonogram prac oraz termin spodziewanego finału. Pomysłodawcy modernizacji i wykonawca proszą mieszkańców o wyrozumiałość w przypadku utrudnień komunikacyjnych, których nie da się uniknąć podczas remontu.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 5 września. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DENDRON
DENDRON 08.09.2019, 00:10
dewastacja WSZYSTKICH starych, już szumiących drzew na kolejnej głównej ulicy miasta - woła o pomstę do nieba!!! Módlmy się o opamiętanie decydentów - szacownych włodarzy, którzy pochopnie i (zapewne) korzystnie dla swych interesów nepotycznych są odpowiedzialni za ZAGŁADĘ miejskiej zieleni. I co w zamian proponują/obiecują? Wynaturzone KLONY KULISTE, formy przepotworne, które NIGDY, przenigdy NIE ROZROSNĄ się, nie zaszumią, żadne ptaszę nie znajdzie schronienia w tych karłowatych jak z legolandu rodem karykaturach prawdziwych DRZEW. A do Kauflandu, jeśli już będę chciała dojść, to przez Baraki, Borki, Wypusty, by nie musieć na to BEZHOŁOWIE patrzeć :( Niech się smażą w PIEKLE!! Przykro i mikro :(

Pozostałe