Zajęcia Fitness, Balet, Akrobatyka, Augustowski Teatr Tańca ! Co jeszcze nowego szykuje nam Fitness & Dance Studio "Katharina Team" ?

  • 03.09.2019, 17:28
  • Beata Perzanowska
 Zajęcia Fitness, Balet, Akrobatyka, Augustowski Teatr Tańca ! Co jeszcze nowego szykuje nam Fitness & Dance Studio "Katharina Team" ?
Wracam do Augustowa pełna energii , bogatsza o wiedzę, praktykę i doświadczenia. Mieszkając w Warszawie przez cały rok podnosiłam swoje kwalifikacje zdobywając przy tym nowe umiejętności oraz tytuły Trenerskie .

To był bardzo intensywny czas , dużo się działo od strony medialnej, szkoleniowej , z dziedziny rozwoju osobistego ale przede wszystkim od strony zawodowej i Teatralnej. A wszystko po to, by dziś móc ponownie zaprosić do wspólnych ćwiczeń. Niezmiennie zapraszam na zajęcia Zumby wszystkich tych którzy oprócz treningu lubią dobrą zabawę , Zdrowy Kręgosłup dla osób które potrzebują porozciągać się i pozbyć bólu w plecach ,wykorzystujemy proste asany z jogi. Stepy plus ciężarki dla tych którzy chcą spalić zbędne kalorie oraz wyrobić mięśnie nóg , ramion i pośladków. Trening Funkcjonalny kierowany głównie do grupy męskiej , dosyć intensywny na którym pracują wszystkie partie mięśniowe, jednak bywają też na tych zajęciach i panie. Pojawią się też nowości. Tabata , Balet dzieciom, upragniona Akrobatyka z gimnastyką artystyczną dla osób dorosłych , młodzieży i dzieci oraz wymarzony Augustowski Teatr Tańca dla młodzieży , gdzie grupa taneczna ma możliwość grania w spektaklach teatralnych.

Więcej szczegółów można znaleźć na fb Fitness & Dance studio "Katharina Team" na profilu Katharina Kochanowska bądź pod nr 515 036 133 . Zapraszam serdecznie

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe