Basen tymczasowo zamknięty 

  • 01.09.2019, 14:58 (aktualizacja 01.09.2019, 15:02)
  • Bartosz Lipiński
Basen tymczasowo zamknięty
Augustowski basen na ul. Sucharskiego, to jedna z największych atrakcji rekreacyjnych naszego miasta. Cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem indywidualnych klientów, a także szkół chętnie organizujących młodzieży zajęcia na pływalni. Obiekt ten przez kilka najbliższych tygodni będzie jednak wyłączony z eksploatacji. O powodach tej sytuacji i o pracach, które zostaną w tym czasie tam wykonane, rozmawialiśmy z dyrektorem CSiR.

Bartosz Lipiński

Chwilowe utrudnienia dla użytkowników

W dniach od 26 sierpnia do 15 września, obiekt augustowskiego basenu będzie nieczynny. Na szczęście będą to tylko chwilowe utrudnienia dla użytkowników a przerwa w funkcjonowaniu nie wynika z nagłych bądź niespodziewanych zdarzeń. Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Andrzej Zarzecki tłumaczy, że podobne sytuacje mają miejsce każdego roku w analogicznym okresie. Jest to związane z wymogami sanitarnymi i z możliwością wykonania drobnych prac.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe