Medale z Szelmentu  

  • 29.08.2019, 07:40
  • Jolanta Wojczulis
Medale z Szelmentu
Do swojej okazałej kolekcji medali dołączyli kolejne. Mowa o augustowskich narciarzach wodnych, którzy bardzo dobrze poradzili sobie podczas Mistrzostw Polski za Wyciągiem rozegranych w ubiegły weekend w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szelmencie.

Jolanta Wojczulis 

 

Rywalizacja o medale mistrzostw Polski, toczyła się przez trzy dni. Walczyło o nie prawie sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach wiekowych. Impreza była też ważnym startem-testem przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Na jeziorze Szelment Wielki równolegle toczyła się też rywalizacja w Pucharze Europy (Grand Prix). Tym razem zawody odbyły się w krajowej obsadzie. Podczas zawodów bardzo dobrze poradzili sobie narciarze z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta podopieczni Macieja Krzywińskiego oraz zawodnicy z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie, podopieczni Rafała Jerucia. MOS reprezentowali następujący zawodnicy: Zuzia Polkowska, Olaf Kwapień, Mariusz Kwapień, Erwin Zawadzki, Kuba Sibicki, Kacper Ułanowicz, Miłosz Jasionowski, Maciej Piekarski oraz Kacper Klukowski. Zawodnikom ze Sparty udało się wywalczyć 19 medali, natomiast narciarzom z MOS 26 medali. Wyniki narciarzy z augustowskich klubów podajemy poniżej.

Gratulujemy naszym zdolnym sportowcom.

Jolanta Wojczulis

 

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy:

Mistrzostwa Polski za Wyciągiem Szelment 2019:

Skoki

I miejsce -Zuzanna Polkowska

Trójkombinacja

II miejsce -Zuzanna Polkowska

III miejsce-Ola Kwapień

III miejsce-Mariusz Kwapień

Skoki

I miejsce -Zuzanna Polkowska

II miejsce -Erwin Zawadzki

II miejsce-Kacper Klukowski

III miejsce-Ola Kwapień

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe