Lekkoatleci szlifowali swoją formę

  • 25.08.2019, 07:16
  • Jolanta Wojczulis
Lekkoatleci szlifowali swoją formę
Augustowscy miłośnicy królowej sportu cały czas pracują nad swoją formą. Lekkoatleci UKS Technik Augustów pojechali szlifować ją do Zakopanego na obóz sportowo-rekreacyjny.

Jolanta Wojczulis 

Jedna z najstarszych dyscyplin sportu, oparta na naturalnym ruchu, czyli lekkoatletyka zagościła w naszym mieście naprawdę już dobre, a to dzięki realizacji ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla każdego!”. Zaangażowani trenerzy z Ośrodka Lekkiej Atletyki w Augustowie z przyjemnością prowadzą eventy lekkoatletyczne z uczniami. Regularne ćwiczenia pozytywnie wpływają na rozwój cech motorycznych dzieci oraz poprawiają ich sprawność fizyczną. Dzięki wszelkim treningom młodzi lekkoatleci radzą sobie znakomicie, czego dowodem jest stale powiększająca się kolekcja cennych medali młodych sportowców zdobywanych na różnego rodzaju zawodach.

Młodzi pasjonaci sportu nie tylko biorą udział w różnych zajęciach, ostatnio lekkoatleci z UKS Technik Augustów wraz ze swoimi kolegami z klas lekkoatletycznych Szkoły Podstawowej nr 4 z powodzeniem uczestniczyli w obozie sportowo-rekreacyjnym w Zakopanem.

-Młodzi adepci królowej sportu pracowali nad swoimi zdolnościami motorycznymi, poznawali piękno polskich Tatr, a przede wszystkim przygotowywali się do nadchodzących zawodów-dodaje trener Jolanta Sowól.

Wyjazd do Zakopanego nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego z Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe