Elżbieta Puczyłowska kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu (video)

  • 01.09.2019, 11:45 (aktualizacja 01.09.2019, 15:10)
  • Bartosz Lipiński
Elżbieta Puczyłowska kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu (video)
Podczas specjalnej konferencji zwołanej w dniu 20 sierpnia 2019r. na Rynku Zygmunta Augusta Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatkę z powiatu augustowskiego Elżbietę Puczyłowską.

Poniżej publikujemy relację video oraz opis konferencji prasowej.

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w powiecie augustowskim Marcin Kleczkowski przypomniał o świetnym wyniku Elżbiety Puczyłowskiej w wyborach do rady powiatu. Ela to osoba o dużej skromności, wielkim harcie ducha i pracowitości. To osoba od lat zaangażowana w wiele spraw społecznych. Cieszy się powszechnym autorytetem wśród mieszkańców Augustowa, będzie bardzo dobrym, naszym przedstawicielem w sejmie – przedstawił kandydatkę Kleczkowski.

Do ogólnego hasła wyborczego PiS „DOBRY CZAS DLA POLSKI” dołączam moje hasło, które brzmi – W OBRONIE RODZINY – zaczęła swoje wystąpienie kandydatka z Augustowa. Tematyka rodziny zawsze była i będzie mi bliska. Sama czerpię wiele radości i satysfakcji z mojej rodziny. Razem z mężem wychowaliśmy pięcioro dzieci. Interesując się tą tematyką ukończyłam studia podyplomowe o kierunku „Nauki o rodzinie”. Pracując w szkole niejednokrotnie spotykam się też z różnorodnymi trudnościami, jakich doświadczają rodziny. Najbardziej zależy mi więc na tym, aby rodziny wsparte pomocą państwa mogły pod każdym względem pięknie rozwijać się i funkcjonować. Dlatego popieram program PiS, który rzeczywiście dba o rodzinę.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Kandydatem PiS do Senatu RP z okręgu wyborczego nr 59 obejmującego powiaty augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski, zambrowski oraz miasta na prawach powiatu: Łomża i Suwałki jest Kornel Morawiecki.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ben
Ben 10.09.2019, 22:07
O rany:/ mam nadzieję że nie będzie tej pani dane przenosić swoich żali i pretensji na forum Sejmu.
Antyrusek
Antyrusek 07.09.2019, 15:09
Oby tylko stary Morawicki zobaczył, że nie chcemy spadochroniarzy w naszym regionie.
endek
endek 25.08.2019, 14:14
zagłosujemy na ele a co tam niech msa
wyborca
wyborca 24.08.2019, 11:26
Cieślik z Koalicji Obywatelskiej jest najlepszym kandydatem.
Opos
Opos 10.09.2019, 13:21
Bo na doświadczenie w niePomaganiu dla Augustowa ?
Kati
Kati 24.08.2019, 13:44
I na pewno bardziej doświadczonym pod KAŻDYM względem!
Czarzasty
Czarzasty 24.08.2019, 07:36
A kogo popiera Augustowska Lewica ? Wiosna, Sld,Razem czy PO? Mam nadzieję, że tych pierwszych. Moze spytajcie radna Piasecką?
hehe
hehe 24.08.2019, 13:44
Od zdania radnej Piaseckiej uzależniasz swój głos w wyborach parlamentarnych?
Unia
Unia 22.08.2019, 23:31
Posel z Augustowa musi być z PO jedynej poważnej partii w Sejmie i w Augustowie. Platforma ma doświadczonych i mądrych ludzi oni gwarantują równość, demokrację i wolność.
Armand
Armand 10.09.2019, 13:22
Wierzysz w to co piszesz ?
familiada
familiada 21.08.2019, 22:44
rozdawnictwo to norma ,tylko teraz w dobrym kierunku
Fakty
Fakty 21.08.2019, 22:37
Glosuje na Cieślika, on jest z parti broniącej prawa. Konstytucja! Konstytucja!
Laguna hotel
Laguna hotel 23.08.2019, 16:15
słucham sesji i słyszę tylko hotel Laguna i Laguna...
link
link 21.08.2019, 16:19
Mam rozumieć że to żart ?
Nie zagłosuje na tą Panią i mam nadzieje że tym razem starsi mieszkańcy nie dadzą się wrobić.
Obserwator świata owadów
Obserwator świata owadów 21.08.2019, 13:43
Ale "Hela" pojechała antyPiSowo.
Gorzej to żyje się obecnie SBckim emerytom a wszystkim innym normalniej.
wef
wef 23.08.2019, 09:47
Ale jak wspaniale żyje się sbeckim pomiotom, co z SBckich pieniędzy za młodego czerpały garściami i np. do Szwecji jeździły. Nie każdy miał też teścia majora SB, a teraz wielki pan.
cudnadwisłą
cudnadwisłą 23.08.2019, 10:26
No już, już. Ulałeś trochę żółci i od tego na pewno poprawi się Polakom w portfelach. Będą latać z rodzinami i znajomymi za państwową kasę, dostawać milionowe premie i obsadzać synowe lub inne córki leśniczego na intratnych posadkach, a ciemnemu ludowi wciskać miskę ryżu. Otwórz oczy, wef, bo takich afer jak teraz dawno nie było. No może tylko za komuny właśnie.
hehe
hehe 21.08.2019, 15:21
Obserwator ty może odnieś się do tych podwyżek i przekrętów władzy a nie esbeckich emerytur.
pale
pale 21.08.2019, 14:58
Normalniej dlatego, że esbeckim gorzej? A to ci pociecha. Bo cen w sklepach to obniżenie im emerytur nie obniżyło, a wręcz odwrotnie.
veni vidi vici
veni vidi vici 21.08.2019, 12:34
miejsce 17 na liście ???? to wysoko oceniono kandydata z Augustowa....
Pipi
Pipi 21.08.2019, 14:56
Przecież chodzi tylko o zebranie głosów, aby wzmocnić listę, a wejdą i tak ci z góry.
wyborca
wyborca 21.08.2019, 11:22
Cieślik zrobił najwięcej w Augustowie. To były lata prawdziwego rozwoju miasta. Najwięcej inwestycji rozwojowych, z których do dziś korzystamy. To człowiek z dużym doświadczeniem, poważny, któremu chodzi przede wszystkim o rozwój miasta. Augustów powinien mieć swojego posła, ale nie figuranta tylko osobę przede wszystkim z doświadczeniem w samorządzie.
Hela
Hela 21.08.2019, 10:38
Gdy słyszę jak PiS przez ostatnie lata dbał o rodzinę to ciary mnie przechodzą. W latach 2015-2018 średni budżet rodzinny w Polsce poniósł koszty podwyżek o: prąd - 65%, telefon - 24%, woda - 56%, wywóz nieczystości - 93%, internet - 35%, telewizja - 20%, gaz - 73%, czynsz - 36%, energia cieplna - 188%.
Aż strach pomyśleć co dalej, jeśli nadal - zgodnie z deklaracjami kandydatów - taką politykę "w obronie rodziny" będzie rozwijać. Jedynym pomysłem rządu PiS jest rozdawnictwo, które jak wiadomo prowadzi do zapaści.
O aferach pisiewiczów, lotniczych, premiowych, rozwalaniu systemu prawa, oświaty i służby zdrowia naiwni wyborcy PiSu się nie dowiedzą, bo media publiczne też zostały upartyjnione jak za komuny. Biedni ludzie łykają te kłamstwa. Pożyteczni idioci - tak kiedyś nazywano zwolenników poprzedniej władzy, ale chyba już czas spojrzeć w lustro. O skali manipulacji opinią publiczną świadczy ostatnia afera hejterska w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wszystko to w obronie rodziny?
Sytuację z podwyżkami i ciemnotą ludzką doskonale ilustruje taki dialog:
Zatrzymałem się, aby kupić kurki.
- Ale drogo!
- Bo ja za te pieniądze jedzenie w sklepie kupuję a tam jest drogo.
- No, wykończą nas tą drożyzną!
- Oni przynajmniej coś dla ludzi robią, a nie to co tamci.
- A po ile sprzedawał pan kurki za PO.
- Nie sprzedawałem, bo emerytura mi starczała.
Amen. Żerowanie władzy na ludzkiej naiwności dla własnych korzyści politycznych jest cynizmem i w gruncie rzeczy świadczy o pogardzie.
konfetti
konfetti 21.08.2019, 10:35
Oby zdobyła w Augustowie więcej głosów niż pan konfetti.
Augustów niech pokaże kogo woli.
Lola
Lola 21.08.2019, 22:00
A to Augustów ma wybór tylko między p. Puczyłowską a konfetti? Są inne listy i inni kandydaci.
Voter
Voter 21.08.2019, 08:36
a co ma wspólnego Morawiecki Kornel z naszym regionem???????? aby wsadzić na jedynkę... Tylko JOW-y bo to jest komedia Barei
Nie JOW
Nie JOW 21.08.2019, 09:44
Mondralo wybory do Senatu to są jow-y kto uzyska największą liczbę głosów zostanie senatorem oj zmieszłał wam ten Kukiz z tymi JOW-ami a tak naprawdę nie rozumiecie tego czy jowy czy nie wygra i tak kandydat z najmocniejsze komitetu wyborczego albo PiS albo Koalicja
Mondrala
Mondrala 21.08.2019, 12:24
OK. ale ludzie startujący w podlaskim powinni być stąd a nie z Wrocławia... bo wtedy idea JOW-ów jest nic nie warta. Dla mnie osobiście liczy się człowiek aa nie partia...
kancelista
kancelista 21.08.2019, 08:26
Rodzina i partnerzy : jeden prawy drugi lewy. Jaki organizator taki efekt.
P
P 20.08.2019, 21:47
Tylko PO !
ciemny lud nie kupi
ciemny lud nie kupi 20.08.2019, 21:12
Z przyjemnością wykorzystam swoją szansę i na ową Panią NIE zagłosuję. Tym bardziej, że rekomenduje ją jakże skuteczny, kompetentny, wielce zasłużony dla rozwoju miasta i lokalnego samorządu tak miejskiego jak i powiatowego, Pan Marcin we własnej osobie.
STOP
STOP 20.08.2019, 19:40
Nie podoba sie jak dla mnie taka skakanka od wyborów,do wyborów.Przecież nie minął rok,chyba,od samorządowych i już wylatuje z gniazdka do wawy.Zamiast skupić się na problemach lokalnych-po to ją wyborcy wybrali,by je rozwiązywała na miejscu,ale jak widać wybrani widza inaczej swoje powołanie-więc im podziękujemy w tych wyborach mówiąc stop.Nie trzeba robić w wała wyborców-przeciez widzą.Ślepe i bezwarunkowe poparcie? Dosyć.
😂😂😂
😂😂😂 20.08.2019, 20:05
Dokąd wylatuje? Przecież nie uzyska tyłu głosów. Zostaje. ( Oczywiście życzę Jej żeby przeszła ale to po prostu nierealne)

Pozostałe