Końca konfliktu nie widać

  • 18.08.2019, 11:00 (aktualizacja 18.08.2019, 11:25)
  • Bartosz Lipiński
Z końcem czerwca rada miejska podjęła uchwałę o uruchomieniu miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli na plaży Bielnik. Miały pojawić się tam służby ratownicze, tymczasem plaża pozostaje niestrzeżona. Jest to pokłosie konfliktu między miastem i mieszkańcem, który kilka lat temu odrestaurował pomost na Bielniku. Interwencja policji także nie odniosła skutku.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (5)

Danuta. Danuta
Danuta. Danuta 14.08.2019, 18:12
Czas najwyższy zakończyć ten cyrk!!!!!!! i zrobić strzeżoną plażę od lipca...

Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.08.2019, 08:22
Pani się modli żeby lodowiska nie zamknęli, bo dla pewnego małżeństwa strasznie przeszkadza a biedny dyrektor nie wiem co począć, o plaży już nie wspomnę, bo nawet, jeżeli sprawa trafi do sądu to z góry jest przegrana :)
sd
sd 14.08.2019, 11:07
A gdzie jest w tym wszystkim jest interes publiczny? Czy jedna osoba może zagarnąć plażę, bo ma jakieś roszczenia? Przecież to jest chore! Dajcie mu nakaz rozbiórki tego pomostu, niech sobie facet go zwinie, bo ile można na ten cyrk patrzeć. To jak pójdę w nocy i pomaluję molo raiowej trójki to rano mogę sobie zagrodzic, a Policja może mnie cmiknąć? No ludzie!
Wodnik
Wodnik 14.08.2019, 13:51
Druga sprawa jest taka, że wiadomo było rok temu o tym, że są problemy i zamiast od razu złożyć wniosek o pozwolenie na ten rok to zarządzający, czyli Centrum Sportu czekali do ostatniej chwili i Pan ich uprzedził, chociaż z drugiej strony dlaczego wydane dwa pozwolenia? :) zresztą, czy nie lepiej zamiast tego uruchomić plaże Postiw? Zawsze tłumy ludzi podczas upałów a ratownika brak i problem z głowy :)
Augustowiak
Augustowiak 15.08.2019, 08:20
Dyrektor powie, że ma związane ręce i nie ma pieniędzy, stały tekst na odczepke :) Ale z Postiwem to prawda, zamiast ładować pieniądze w te cholerne nartorolki i kajaki (hobby Pana Wysockiego) zrobiliby plaże z prawdziwego zdarzenia, której Augustów by się nie wstydził!! Która to już władza totalnie to olewa!

Pozostałe