Końca konfliktu nie widać

  • 18.08.2019, 10:57 (aktualizacja 18.08.2019, 11:25)
  • Krzysztof Przekop
W środę oddajemy w Wasze ręce 1055 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 159,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (3)

niemogęcipomócbotrzymamkredens
niemogęcipomócbotrzymamkredens 15.08.2019, 22:08
Muszę przyznać, że bardzo interesujący ten wywiad z nową przewodniczącą RM, dawajcie go szybciej w wersji elektronicznej., niech naród czyta. Zaskakująco dojrzałe deklaracje dotyczące współpracy w ramach rady i budowania wspólnoty jak również dużo naprawdę ciekawych pomysłów dotyczących rozwoju miasta. Oby deklaracje udało się przekuć w czyny, może uda się wreszcie wziąć nieco do galopu burmistrza i jego ferajnę. Natomiast jeżeli chodzi o Kleczkowskiego - no cóż, potwierdza się opinia, że gość nie jest w stanie współpracować chyba nawet ze samym sobą, po prostu polityczny kombinator bez żadnej zdolności koalicyjnej oraz wyczucia czasu i miejsca. W zasadzie szkoda, że ciągle pozostanie radnym - będzie się mścił teraz na wszystkich jałowym biciem piany na sesjach. W zasadzie dochodzę do wniosku, że najlepiej byłoby go wyeksportować do Sejmu przy okazji najbliższych wyborów - mógłby tam być użyteczny rozsadzając Dobrą Zmianę od środka.
Zyta
Zyta 16.08.2019, 08:53
Naród może szybko czytać, kupując prenumeratę elektroniczną lub wydanie papierowe, wciąż dostępne.
Deklaracje o budowaniu wspólnoty mogą okazać się frazesami, słuchając niektórych komentarzy przewodniczącej do wystąpień radnych podczas ostatniej sesji. Ale ciekawsze są pomysły na rozwój miasta, gdyż wydają się kwestionować plany NM, np. jeśli chodzi o budowę pipidówkowych ulic. Wyraźnie inne priorytety wymieniła przewodnicząca. Albo nieprecyzyjnie się wyraziła, albo źle zrozumiałam.
innadroga
innadroga 16.08.2019, 10:26
Zgadzam się, że tylko budowanie pipidówkowych ulic to droga donikąd. Co roku pojawia się kilkanaście nowych, więc Naszemu Miastu zajęłoby to 100 lat i co roku cały budżet by szedł na asfalt a gdzie rozwój miasta? Ludzie uciekają, mieszkań mało i nic się nie dzieje. Na pewno nie tędy droga do rozwoju.

Pozostałe