Zdrowie ponad wszystko 

  • 10.08.2019, 07:18
  • Jolanta Wojczulis
Zdrowie ponad wszystko
Znane są już wyniki plebiscytu „Kuriera Porannego” pod nazwą „Hipokrates”. W kategorii pediatra roku. Monika Smoleńska z augustowskiego szpitala zajęła trzecie miejsce w województwie podlaskim, również trzecie miejsce zajął Damian Skalski w kategorii fizjoterapeuta.

Jolanta Wojczulis 

Kiedy ktoś nas zapyta, co jest dla nas najważniejsze, zawsze mówimy, że zdrowie. Dlatego jak zaczynamy je tracić, zależy nam, żeby szybko znaleźć dobrego lekarza, który postawi trafną diagnozę i wdroży efektywne leczenie. Szukamy medyków, którym możemy zaufać przede wszystkim ze względu na ich doświadczenie, ale i także odpowiednie podejście do chorego. Jeszcze większe wymagania mamy co do pediatrów, którzy leczą nasze dzieci.

To właśnie pacjenci, którzy przecież najlepiej znają swoich lekarzy, zgłosili kandydatów na pracowników roku w służbie zdrowia w corocznym plebiscycie „Hipokrates”. Już po raz kolejny czytelnicy „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej” wybrali najlepszych lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, przychodnie, szpitale i salony optyczne w województwie podlaskim. Pacjenci zgłosili w plebiscycie Hipokrates 2019 ponad 1000 kandydatów. Następnie odbywało się głosowanie esemesowe w poszczególnych kategoriach.

W plebiscycie wybierano pracowników służby zdrowia w 16 kategoriach. Głosowanie w kategoriach lekarz rodzinny, pediatra, stomatolog, pielęgniarka, położna oraz przychodnia gabinet odbywało się w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim. Niezależnie od głosowania w powiatach trwało również głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, w których głosami pacjentów przyznane zostały tytuły: Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Kardiolog Roku, Fizjoterapeuta Roku, Dietetyk Roku, a także Ratownik Medyczny Roku.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe