Rusza program: "Augustów bez barier" (video/ audio)

  • 07.08.2019, 11:00 (aktualizacja 07.08.2019, 11:15)
  • Bartosz Lipiński
Rusza program: "Augustów bez barier" (video/ audio)
We wtorek, 30 lipca, przed urzędem miasta w Augustowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. burmistrza Mirosława Karolczuka. Podczas spotkania poinformowano o zainaugurowaniu programu: "Augustów bez barier" i omówiono jego podstawowe cele.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Plisowana kieca
Plisowana kieca 09.08.2019, 16:54
A kto to jest ta po prawej w spódnicy jak z Łowicza?
para buch
para buch 08.08.2019, 09:07
Na tarasie przy bazie kajakarzy brak podjazdu dla niepełnosprawnych
Fred
Fred 03.08.2019, 15:47
A gdzie program Mieszkanie plus? Na jakim jest etapie?
Wypusty
Wypusty 04.08.2019, 12:07
Ale po co???
Fanfary
Fanfary 04.08.2019, 19:38
Ważne że kibel bubel jest.
:-(
:-( 03.08.2019, 13:30
A toaleta dla niepełnosprawnych zamknięta przy molo. Szok
Oto sukces
Oto sukces 03.08.2019, 18:24
Wal w krzaki. Nie krępuj się.)))
Króciutki S
Króciutki S 03.08.2019, 11:14
A to duże dziecko szykowane jest na starostę czy cos takiego?
Dziecinny s
Dziecinny s 03.08.2019, 14:04
Chyba Wąchocka))))
Bubu
Bubu 02.08.2019, 20:48
A w tym budynku na drugim planie to jest może toaleta dla niepełnosprawnych?
Serdecznie zapraszamy
Serdecznie zapraszamy 02.08.2019, 22:46
Jest jeden wspólny dla wszystkich. Na parterze
Miko
Miko 02.08.2019, 20:36
Dwa burmistrzem , pani dyrektor zarządzająca urzędem, wicedyrektor od spraw nijakich i jedyna Pani Kierownik MOPS dbająca o ludzi potrzebujacych to wizytówka miasta
Binokl
Binokl 04.08.2019, 19:39
Hahaha trafione. Pani dyrektor od spraw nijakich 😂😂😂😂😂
Porażka
Porażka 02.08.2019, 20:33
Jedno jest pewne. Konferencji nam w tej kadencji nie zabraknie.
rzyg
rzyg 02.08.2019, 14:11
nie mogę na nich patrzeć...
Wymioty
Wymioty 02.08.2019, 19:15
To tak jak większość mieszkańców
Frustraci
Frustraci 03.08.2019, 16:12
Większość mieszkańców oddala na burmistrzów głos, a nie anonimowy komentarz w sieci :) polityka szkalowania nie przyniesie wam sukcesu
Kłamstwo i obłuda
Kłamstwo i obłuda 03.08.2019, 20:41
Szczególnie na vice większość mieszkańców głosowali.
C-wska
C-wska 03.08.2019, 20:30
Jaka większość ? Owszem liczy się wygrana ale prawie połowa go nie wybrała ! Kto zastępcę wybrał ?
Powinien nim byc ktoś z PiS , bo to oni wygrali wybory!
Nie rozumiem jak to się stało ze NM mając tylko 6 radnych rządzi miastem !
Pozbyli się wszystkich kto inaczej myślał niż oni!
Gdzie jest demokracja?
Mogłabym zaakceptować nawet taką arogancję władzy gdyby miasto rozwijało się, gdyby ludziom żyło się lepiej .....niestety tak nie jest i to jest smutne.
Ps. Głosowałam na p. SIENKO nie na partię tylko na czlowieka. Szkoda że nie wygrał !
hejterzy
hejterzy 02.08.2019, 08:31
Jak to jest, że tam gdzie anonimowo, to hejt się wylewa. A jak się rozmawia z ludzmi, to chwalą takie inicjatywy. Do tej pory kazdy obiecywal, ze stopniowo w kilka lat cos tam zrobi
Tu mamy do konca roku likwidacje progow przy wszystkich przjsciach na miejskich ulicach. Mamy sprzet dla ludzi niepelnosprawnych
Ale najlepiej siedziec i hejtowac, aby tylko zaszkodzic. Tylk komu? miastu
te anonimowe komentarze robią sie sciekiem dla frustratów
Bez honoru
Bez honoru 02.08.2019, 20:56
Jacy mieszjancy chwalą??? Weź się ogarnij człowieku. Rzuć w poz....... I te pisanie bzdur i weź sue za robotę. Ludziom kibel czynny potrzebny, a nie konferencja nie wiadomo z kim.
Lol
Lol 02.08.2019, 20:41
A w jakim to mieście bo nie wiem te inicjatywy?
Lansik
Lansik 02.08.2019, 20:08
Obiecane- w końcu wykonane. Jakieś 4,5 roku wam to zajęło. To i tak olbrzymi sukces.
Antyhejt
Antyhejt 02.08.2019, 20:04
No, rzeczywiście skoro jak piszesz obiecało się ludziom jakieś 4 lata temu, to w końcu należało wykonać.
To fakty a nie hejt
To fakty a nie hejt 02.08.2019, 22:52
I co z tego? Wadliwy bubel ot znalazł się obrońca
Parcie na szkło
Parcie na szkło 01.08.2019, 22:19
Tylko konferencje by zwolywala a pracować to kto ma?
Synek
Synek 01.08.2019, 21:15
A ten za karolczukiem co ma ręce rozjechane po prawej stronie to kto?
Augustów podzielony na pół
Augustów podzielony na pół 01.08.2019, 21:12
Bariery są większe niż mogłoby się wydawać. I jak panowie burmistrzowie zamierzają zapanować nad tym?
wfwf
wfwf 01.08.2019, 19:51
Przykład: ścieżka od ul. Partyzantów, przed mostem przy ul. Portowej. Ścieżka rowerowa leci płasko, część dla pieszych schodek. Mostki przy bulwarach miały być przerabiane do pottezb osób na wózkach. Czy ktoś z urzędników zinwentaryzował problemy niepełnosprawnych? Czy później będzie tłumaczenie: wszystkiego nie wiemy i nikt nam nie zgłaszał. Mieszkańcom nie są potrzebne wieloosobowe (!) show przed kamerami, a konkretne działania (wystarczy burmistrz, a wice i jakis tam kierownik zbędni). Zwykła krótka informacja wystarczy, a jak ma byc dłuższa to bez bzdetów a konkretnie co i gdzie i kiedy. Internet też miał być podłączany w czerwcu, jest lipiec i nikt nic nie wie.
Celebryta???
Celebryta??? 02.08.2019, 20:14
To fakt. Burmistrz reprezentuje urząd na zewnątrz, a reszta jest od roboty, ale nie w Augustowie jak widać.
Wychodek
Wychodek 01.08.2019, 21:14
A toalety są czynne? Trzeba było zapytać tą panią. Była okazja
zc
zc 01.08.2019, 19:44
Taaaaaaaaaaaakkkkkk?????????? A mostki na bulwarach miały być zrobione i to jakiś niemały czas temu i co? Są? Komu ten pr-owki kit?
Obiecane nie wykonane
Obiecane nie wykonane 02.08.2019, 20:17
Mostki są fe, bo to pomysł z poprzedniej kadencji.

Pozostałe