Klub PiS rozwiązany 

  • 07.08.2019, 10:27 (aktualizacja 07.08.2019, 11:05)
  • Krzysztof Przekop
Klub PiS rozwiązany
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1053 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

Krzysztof Przekop

Najbliższy weekend będzie słoneczny, ale nie za ciepły. Temperatura do 21 stopni w dzień i 10 stopni w nocy. Pierwszych większych opadów możemy spodziewać się w połowie przyszłego tygodnia.

A w polityce pogoda gorąca i parna. Problemy mają radni i politycy PiS. Wydawało się, że wygrane wybory i dość mocna pozycja w radzie miejskiej powinny być początkiem drogi do kolejnych sukcesów. Stały się początkiem drogi cierniowej. Sporą część winy za ostanie wydarzenia musi wziąć na siebie szef struktur PiS Marcin Kleczkowski. A to dlatego, że pozwolił startować w wyborach samorządowych ludziom, którzy nie są mu lojalni. W każdej partii siłę buduje się na jedności, lojalności i wspólnych ideach. Partia władzy dysponuje także fruktami, jakimi są stanowiska w spółkach i administracji samorządowej i rządowej. Jeśli w tym co mówi przewodniczący Kleczkowski jest chociaż trochę prawdy, jego radni dali się kupić za 100 czy 200 zł miesięcznie. Może trzeba było na etapie tworzenia koalicji, bardziej zadbać o jakieś apanaże dla swoich radnych? Ale jak wtedy mówić o ideach, o pracy dla dobra wspólnego? Marne by to wszystko było.

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miki
Miki 02.08.2019, 19:35
Pan Miklas i Pan Kleczkowski sa najwyzszej proby nie zdradzaja
Ewaryst
Ewaryst 02.08.2019, 14:53
I zostali Kleczkowski z Miklasem, oba dwa tylko brak Jurgiela.
Stefan
Stefan 01.08.2019, 15:56
Zanim oskarży się kogoś o nielojalność, warto by było mieć jakieś dowody na poparcie tej tezy, jeżeli się ich nie ma, są to tylko spekulacje. Póki co to MK pokazał, że absolutnie nie potrafi być liderem i grać zespołowo a działanie dla tzw. dobra wspólnego ma w głębokim poważaniu. Dostał w wyborach naprawdę dużo, potrzebował nieco ponad pół roku, żeby to zmarnować a wydaje mi się, że to nie koniec równi pochyłej po której zjeżdża.
MaTi
MaTi 01.08.2019, 11:07
Ale tu wylewanie żali przez Kleczkowskiego i jego kolegę.
Się uspokójcie chłopaki, dostaliście żółtą kartkę - faulowaliście jeszcze raz to wam nasze miasto pokazało co znaczycie i gdzie wasze miejsce, no i fajnie. Krzyczcie dalej na siebie czyja to wina a niech burmistrz i nasze miasto robi swoją robotę jak robi - bez spowalniaczy typu Kleczkowski.
Poko
Poko 02.08.2019, 22:08
Pożyjemy zobaczymy, czas pokaże mądrość i głupotę.
Rydz
Rydz 01.08.2019, 16:42
Taaa ,, Wasze miasto " robi swoja robotę , a przepraszam jaką ?
Destrukcyjną z wychwalaniem się na wzajem ? Obiecane wykonane ?
dla przypomnienia co nie którym ważnym osobistościom:
,, - ...Urzędnicy przejmujący obowiązki związane z prowadzeniem zamówień publicznych, podczas przygotowywania umów wykryli szereg poważnych nieprawidłowości w procedurach przetargowych prowadzonych w okresie od sierpnia do listopada 2018. - powiedział Burmistrz. - Stwierdzono przypadki złamania prawa w 8 postępowaniach....."
NIE PADŁO SŁOWO PRZEPRASZAM !!!!!
A tak z ciekawości to ile macie spraw w sądzie które się toczą przeciwko miastu ?
No to dalej niech Pan Karolczuk robi swoja robotę …
ha ha
ha ha 31.07.2019, 09:34
Najlepiej jak powstanie jeden klub bezpartyjnych i tyle. Ci co nie są w partiach
A partyjni niech się kłócą
może
może 31.07.2019, 00:11
A może to radny Kleczkowski był nielojalny wobec swoich ludzi?
MikI
MikI 01.08.2019, 11:05
Widocznie to pan Kleczkowski nie rozumie na czyich plecach został przewodniczącym rady - bo na pewno nie na swoich.
Przestańcie robic z niego rozgrywającego - za cienki w uszach na takie tytuly Panowie.
A PiSowcy pokazali Kleczkowskiemu gdzie jego miejsce bo głos jest głos a sześć zawsze będzie większe od dwóch. ha ha
Miki
Miki 02.08.2019, 20:33
Leszczu nie podszywaj sie po de,mnie gdyz Psn Moklas iPan Kleczkowski sa najwyzszej proby ok
BATuś
BATuś 02.08.2019, 14:56
Mógł być " wielki" a tak jest tylko wysoki.
Rudy rydz
Rudy rydz 01.08.2019, 14:27
Wyluzuj stary.
KDMM
KDMM 31.07.2019, 20:16
Widocznie radni Pis nie rozumieją co to znaczy, "dobro wspólne". Na plecach Pana Kleczkowskiego dostali się do rady i myślą, że zrobią karierę. No cóż gwiazdy szybko zabłysły i szybko zgasną.
Patriota
Patriota 31.07.2019, 09:44
Widocznie nielojalni radni Pis nie zrozumieli, co to znaczy dobro wspólne, a wszystkie ukryte demony wyszły na sam wierzchołek.
nowy klub?
nowy klub? 31.07.2019, 00:07
Może p. Marcin chce założyć nowy klub.....tylko z kim?
Adams
Adams 02.08.2019, 14:57
P. Marcin założy nowy klub: on sam, i Miklas+ intelekt jego.
MatI
MatI 01.08.2019, 11:05
Z Miklasem pod rękę, po jednym do jednego okręgu - sami nie chcieli jowow to teraz życzę powodzenia hah a hah
Sssssss
Sssssss 01.08.2019, 14:30
Proponuję zająć się konstruktywną pracą. Aktywność na forach wskazana po 15.30
Bawole oko
Bawole oko 01.08.2019, 17:13
Czyżby brali przykład z tego co zawsze się grzebie w telefonie?
Ja
Ja 31.07.2019, 15:39
Ja chętnie się zgłoszę.
Miki
Miki 30.07.2019, 21:57
To nie ubostwo nas leka tylko pragnienie bogactwa tak tak Panie Brmistrz

Pozostałe